מצטיינים

קראטה בכל מצב
סגר ובידודים לא מרשימים את חברי נבחרת הקראטה של “האקדמיה...
המכביסט מהגולן
הכדורסלן עופרי נוה מנאות גולן עושה חיל בקבוצת הנערים של...
חג המים של יונתן ורטיקובסקי
יונתן ורטיקובסקי מונה לרכז ענפי השחיה והכדורמים בעמותת הספורט גליל...
את פינת “ספורטאי החודש” שלנו כובש איתמר לוי מקצרין –...
נציגת הגולן בגלבוע
הכדורסלנית יהלי אמיר משחקת בהצלחה כבר 4 שנים באקדמיית הכדורסל...

מצטיין השבוע

רז נותן גז

רגע לאחר הצטרפותו למכבי קרית מוצקין מהלאומית, הכדורסלן רז מור מסכם פרק ארוך בכדורסל הגלילי ומשתף בשאיפותיו לעונה הקרובה.

המשך קריאה »

דנה לכף זכות

שמחים לארח בפינת “ספורטאית השבוע” את דנה אלחדיף – הקרטיסטית המוכשרת מ”האקדמיה למיוזיק פורם” בקיבוץ דפנה.

המשך קריאה »

נעה לגלבוע

הכדורסלנית נועה רודה נפרדת שוב מהפועל גליל עליון, הפעם לטובת הגלבוע – שם תשלב בין כדורסל ללימודים אקדמיים. שמחים להעניק לה את תואר “ספורטאית השבוע”.

המשך קריאה »

מצטייני החודש

המכביסט מהגולן

הכדורסלן עופרי נוה מנאות גולן עושה חיל בקבוצת הנערים של מכבי ת”א. שמחים להעניק לו את תואר “ספורטאי החודש”.

המשך קריאה »

את פינת “ספורטאי החודש” שלנו כובש איתמר לוי מקצרין – אלוף ישראל בהדיפת כדור ברזל.

המשך קריאה »

אשת הברזל

אלן בלצקי מקיבוץ מנרה עושה חיל בענפי זריקת דיסקוס והדיפת כדור ברזל, זאת לאחר שעברה בין אינספור ענפי ספורט. שמחים להעניק לה את תואר “ספורטאית החודש”.

המשך קריאה »

השחק העולה

הכדורגלן הצפתי שחק דהאן עובר מהבוגרים לותיקים ולאימון ילדים. שמחים להעניק לו את תואר “ספורטאי החודש”.

המשך קריאה »

מאמן החודש

בהצדעה לאבישי גורדון

שחקנים, מנהל אוהד ואיש סוד התקבצו לכתבת הצדעה לאבישי גורדון – “מאמן החודש” שלנו, שסיים קדנציה ארוכה ומלאה בהצלחות בהפועל גליל עליון.

המשך קריאה »

טוב לו על הקרח

בוריס מינדל מקצרין כבר 35 שנים עושה חיל באימון הוקי קרח. שמחים להעניק למנהל המקצועי של מועדון צעירי מטולה ולמאמן הנבחרות הבוגרות של ישראל את תואר “מאמן החודש”.

המשך קריאה »

הקיבוצניק מלהבות כובש את היבשת

קבוצת הכדורסל של נימבורק הצ’כית העפילה בסטייל לשלב הבא של ליגת האלופות של פיב”א. יש לנו את כל הסיבות להעניק את תואר “מאמן החודש” למאמן הקבוצה, אורן עמיאל – בן קיבוץ להבות הבשן.

המשך קריאה »

תמיד על המסלול

מאמן הכושר ידין ישראלי מכפר בלום רץ בחודש שעבר לראשונה בחייו חצי מרתון, זאת בנוסף לעשייה הברוכה במועדוני הכושר “בי אקטיב” ו”סווט בוקס” ובבית הספר “גוונים” לחינוך מיוחד. שמחים להעניק לישראלי את תואר מאמן החודש.

המשך קריאה »

קבוצת החודש

קראטה בכל מצב

סגר ובידודים לא מרשימים את חברי נבחרת הקראטה של “האקדמיה למיוזיק פורם”, שעובדים במרץ גם עתה והם זוכים לתואר “קבוצת החודש” שלנו.

המשך קריאה »

אתגרים ונהנים

תואר “קבוצת החודש” שלנו מוענק לקבוצה מופלאה של בעלי צרכים מיוחדים המשתייכים לעמותת אתגרים, שיחד עם חברי קבוצת ריצה גליל עליון, עושים חיל על מסלול הריצה וההליכה.

המשך קריאה »

ניפצו את תקרת הזכוכית

הפועל ראש פינה הצליחה בתוך פחות משנה לזכות גם באליפות הליגה האזורית וגם באליפות מחוז צפון בליגה ב’ של איגוד הכדורסל. שחקנה הוותיק של הקבוצה, ד”ר קלין שפירא, משתף אותנו בסוד ההצלחה של “קבוצת החודש” שלנו.

המשך קריאה »

שמים את הלב על השולחן

פינת “קבוצת החודש” שמחה לפרגן לקבוצות מועדון הטניס שולחן של מבואות חרמון – מועדון שהאיץ משמעותית את פעילותו בעונה האחרונה ולצד קבוצות חובבים אפילו הוקמו שתי קבוצות תחרותיות.

המשך קריאה »

קצר ומושלם

כדורסלני קבוצת נערים א’ מחוזית של הפועל גליל עליון הוכתרו לאלופי מחוז צפון וזכו בתואר “קבוצת החודש” שלנו. המאמן משה רחמים והמנהל המקצועי איתי ירושלמי, משתפים בתהליכים שעברה הקבוצה ומסכמים עונה מוצלחת, בכתבה הבאה.

המשך קריאה »

כל השאר

אהבה על כר הדשא

אודליה איזנבורג (מימין), שחקנית קבוצת הנשים של מועדון רוגבי גליל עליון, הכירה את בת זוגה נעמה במסגרת הקבוצתית. השתיים עושות את הדרך מכפר ורדים לאימונים בגליל העליון באהבה גדולה. שמחים לארח את אודליה בפינת “הכר את הספורטאית”.

המשך קריאה »