מצטיינים

לא על המדליה לבדה
“ספורטאי החודש” שלנו הוא השחיין צור ביטון מחצור, שמסיים פרק...
התשוקה שעל הקווים
“מאמן החודש” שלנו הוא מאמן הכדורגל, אבי נגאוקר, שעושה חיל...
עדיפות לאומית מהרמה הגבוהה
“ספורטאית השבוע” שלנו היא קמאר חלבי ממג’דל שאמס, שחקנית רוגבי...
טבריה זה אצלו בלב
“ספורטאי השבוע” שלנו הוא הכדורגלן הצפתי אורי ברנזון, שסיים בהצלחה...
הגולן זה הבית
לראשונה מזה שנים אלרואי כהן שובר שתיקה בפינת “מאמן החודש”....

מצטיין השבוע

אל אל רפאל

“ספורטאית השבוע” שלנו, הדר רפאל, כדורסלנית הפועל גליל עליון, זכתה לזימון לסגל נבחרת הנשים בשלישיות. שמחים לארח אותה לראיון.

המשך קריאה »

מצטייני החודש

טבריה זה אצלו בלב

“ספורטאי השבוע” שלנו הוא הכדורגלן הצפתי אורי ברנזון, שסיים בהצלחה גיל נוער בעירוני טבריה ושואף להשתייך לסגל הקבוצה הבוגרת בעונה הקרובה.

המשך קריאה »

מאמן החודש

התשוקה שעל הקווים

“מאמן החודש” שלנו הוא מאמן הכדורגל, אבי נגאוקר, שעושה חיל בחטיבה הצעירה של עירוני קרית שמונה – והרחיב בשנה האחרונה את פועלו בתחום האימון לכיוונים נוספים.

המשך קריאה »

הגולן זה הבית

לראשונה מזה שנים אלרואי כהן שובר שתיקה בפינת “מאמן החודש”. על ההסתבכויות, הפרישה המוקדמת, החזרה לצפון והאנרגיות שהוא שואב מאימון ילדים בגולן.

המשך קריאה »

בכושר ובאושר

כבר 23 שנים ש”האקדמיה לקראטה” בקיבוץ דפנה היא בית לסהר הורביץ – שכובש את פינת “מאמן החודש” שלנו, בזכות תרומתו החשובה להצלחת האקדמיה.

המשך קריאה »

קבוצת החודש

זרזו את ההיסטוריה

קבוצת הנוער של מועדון רוגבי גליל עליון זכתה באליפות המדינה, שאפילו המאמן עופר המבורגר מודה שלא הייתה בתוכניות. שמחים להצדיע לה בפינת “קבוצת החודש” שלנו.

המשך קריאה »

כדורגל: מעדן הגולן

קבוצת נערים ג’ של מ.ק קצרין גולן זכתה באליפות. שמחים להעניק לה את תואר “קבוצת החודש”. המאמן אליה נאמן משתף בתהליכים שעברה הקבוצה בדרך להצלחה.

המשך קריאה »

מופתעים ומפתיעים

את תואר “קבוצת החודש” שלנו קוטפת קבוצת הנוער של מ.ס “דניאל” צפת, שעושה חיל בליגת מחוז צפון, למרות שמדובר בקבוצה הצעירה ביותר בליגה וזו שנרשמה אחרונה אליה.

המשך קריאה »

כל השאר