מי אנחנו

לצוות “גליל עולה” חזון ברור מאוד: לקדם ולפתח את הגליל והגולן, להפוך את האזור הזה לנחשק ביותר בארץ. אנחנו כותבים ומשתפים את תושבי האזור בכל מה שקורה, אנו מקדמים ספורטאים ונותנים להם במה והמשימה הבאה בה אנו שואפים להצליח היא קידום חיי התרבות והפנאי וכך נשפר את חיי התושבים, התיירות הנכנסת והכלכלה.

לגליל ולגולן מגיעים מדי שנה כ2,600,000 תיירים, אנו מסיקים שצריך להציע חיי תרבות עשירים יותר על מנת להשאירם אצלנו באזור יותר זמן.

“גליל עולה” מחפשים אנשים אשר ברצונם להצטרף למערכת כדי לקדם, לעודד ולפתח את הגליל והגולן בכל התחומים: תיירות, תרבות, ספורט, חינוך או כל נושא שיכול לקדם את האזור המדהים הזה. המעוניינים להשתתף ולהיות חלק מהעשייה המשותפת מוזמנים לפנות אלינו דרך לחצן הצור קשר

יוהאן מזרחי

מנכ"ל ובעלים

גדלתי בגליל בקיבוץ עמיר. התלוננתי כל החיים על זה ש”לא קורה כאן כלום” והחלטתי להרים את הכפפה ולהיות היזם שנשאר באיזור ולא בורח למרכז. .
כל מה שאני יודע ואוהב לעשות זה תקשורת בין אנשים ועם אנשים

לנגד עיניי שתי מטרות עיקריות: אחת – הנגשת המידע לציבור בצורה המתקדמת ביותר והשניה, קידום נושא תרבות הפנאי בגליל והגולן כך שאף אחד לא יתלונן ש”לא קורה פה כלום”. יהיה כאן כיף!

אנחנו חיים באחד המקומות הכי יפים ושלוים בארץ. אני מגדיר אותו “חבל הגורמה והיין של מדינת ישראל”

גדלים וחיים כאן האנשים האיכותיים ביותר, אז מה עוד צריך?
שכולם ייפגשו ויהנו מהופעות טובות, פסטיבלים, ירידים וכל רעיון נהדר שעולה על הדעת על מנת להחיות את האזור שלנו..

גל קאלו

סמנכ"ל ומנהל תוכן

נולדתי וגדלתי בראש פינה שבגליל. מאז שאני זוכר את עצמי, התחביב העיקרי שלי היה ספורט ובעיקר כדורסל. היום אני משחק בקבוצת הבוגרים של הפועל ראש פינה. הייתי אוהד של קבוצת הכדורסל של גליל עליון.

למדתי כלכלה וניהול במכללת תל חי והתחברתי מאוד לתחום הפרסום והשיווק.
אני רואה באתר “גליל עולה” הזדמנות לעבוד במספר תחומים אשר אני אוהב: ספורט, פרסום ושיווק עסקים מקומיים ועבודה עם אנשים.

אורי שמיר

כתב ספורט

יליד 1983, חולוני בכל רמ”ח איבריו. בעל וותק בתקשורת משנת 2008. כתב ספורט בעבר במקומון “העיר” בערים חולון, בת ים וראשון לציון. בהווה כתב ספורט ראשי של האתר. אוהד של הפועל חולון בכדורסל ושל עירוני קרית שמונה בכדורגל.

כמו כל חובב ספורט שלא הצליח לתרגם את יכולותיו לעשייה, גם אני מצאתי את מקומי בצד השני – זה שמעביר ביקורת. בעל סימפטיה גדולה לספורט בגליל העליון, בו התאהבתי בשנת 1993 – שנת האליפות הגדולה של הפועל גליל עליון.

מנסה להביא בעבודתי את הצדדים היפים של הספורט (יש כאלה) – פחות להתמקד ברכילויות, שמחה לאיד ובקנטרנות, ויותר לעסוק בדברים שעושים טוב על הנשמה. אצלי פרגון היא לא מילה גסה.

אבנר לוטן

כתב חדשות

אני תושב קצרין מאז 1986, בשנת 1995 חיפשו כתבים לעיתון “ארץ הגולן”, באתי מתוך סקרנות, ואחרי תקופה קצרה הבנתי שזה המקצוע שאני הכי אוהב, וזה הייעוד שלי להביא לציבור בגליל ובגולן את המידע על מה שקורה באזור.

עבדתי בכמה עיתונים מקומיים, עסקתי במגוון גדול מאוד של נושאים. יש לי היכרות מעמיקה עם הנעשה בשלטון המקומי, שנובעת מסיקור שוטף של הנעשה ב-11 רשויות מוניציפאליות, עיריות, מועצות מקומיות, ומועצות אזוריות. העבודה העיתונאית העניקה לי את האפשרות להכיר הרבה אנשים מעניינים, פה ושם גם הצלחתי לסייע לתושבים באמצעות פרסום כתבה בעניינם, ואני רואה בכך זכות גדולה שנפלה בחלקי.

יפתח עמבר

מעצב גרפי

לאחר 8 שנות עבודה כארטדיירקטור בצוותי קריאטיב במשרדי פרסום מובילים חזרתי בשנת 2014 עם משפחתי לצפון בו גדלתי. יש לי ניסיון רב במיתוג ועיצוב לוגויים לעסקים קטנים וגדולים, עיצוב מודעות פרסום קריאטביות בעיתונות ומגזינים, הקמת אתרי אינטרנט, עמודי נחיתה, באנרים ומוצרי דפוס למיניהם – חוברות, פלאיירים, פולדרים ועוד ועוד.

יואב גל

מנהל חטיבת הדיגיטל והקריאטיב

עפר (פושקו) מושקוביץ

צלם ספורט

חובב צילום מושבע. זה התחיל מאהבה לצילום נופים וטבע (שזה עדיין דבר שאני מאוד אוהב ובאזור הגליל העליון יש לא מעט מזה) ולאט לאט עם האהבה לספורט נשאבתי גם לתוך עולם זה. האהבה לקבוצות הכדורסל של הגליל העליון ואחריה הרגשות שהתפתחו לכדורגל בקרית שמונה, בהחלט המריצו אותי לצילום ספורט.