חינוך וקהילה

‘שיח מחצלות’ בבי”ס הר וגיא
מעגלי שיח ליד הנחל בהשתתפות מורים ותלמידים, הדרך של “הר...
מרגישות טוב, נראות טוב, עושות טוב
לחנות הקיץ במחניים יש הצעה אופנתית וחברתית מדהימה בשבילכן. פרטים...
מוהנא פארס מונה לתפקיד בכיר במשרד החינוך
איש החינוך והדת מחורפיש מונה לסמנכ”ל ומנהל המינהל לחינוך טכנולוגי...
פתיחת שנת לימודים חלקה בחצור
ראש המועצה, שמעון סויסה, שביקר במוסדות החינוך, שבע רצון מפתיחת...
אביחי שטרן החמיץ את פתיחת שנת הלימודים
ראש עיריית קרית שמונה נכנס לבידוד מרצון והחמיץ את פתיחת...

אינדקס חינוך וקהילה

סוכנות מעוף פועלת ליצירת סביבה עסקית מעודדת צמיחה עבור עסקים קטנים ובינוניים. ענף המדיניות בסוכנות אמון על הטיפול בנושאי רוחב בעלי השפעה על מגזר העסקים הקטנים, שכוללים מעקב, הערכה, חקיקה, יצירת מידע ופיתוח הזדמנויות.
על חוף הכנרת, מול נוף הים וההרים, בחיק היסטוריה רבת-שנים הטבועה באבן, בצמחיה ובסיפורי תולדות המקום הנשגבים, קבעה לה משכן המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן. לאורה של הרוח החלוצית, הפורצת נתיבות בעמק, מתקיים ופועל במקום מוסד להשכלה גבוהה ששוקד על טיפוח מצוינות, נותן מענה לצורכי החברה ומעניק שירות איכותי לכל הבאים בשעריו. במקום ערש לידתו של הקיבוץ ובמקום מפגשן של דתות, תרבויות ותפיסות עולם, שהשפעתן חובקת את האנושות כולה, משתלבת המכללה בהתוויית מסלולי לימודי תואר בצפון ייחודיים, חדשניים וישומיים, בהשראת סביבתה הטבעית והחברתית.
למכללה האקדמית צפת מסורת ארוכה של טיפוח היחס האישי בין סגל המכללה והסטודנטים. אגודת הסטודנטים פועלת למעורבות חברתית של הסטודנטים ולקמפוס תוסס. כמו כן מציעה המכללה פתרונות דיור הולמים במעונות לסטודנטים ומלגות לזכאים. במכללה שפע תוכניות לימוד לתואר ראשון ומגוון רב של מסלולי לימוד לתואר ראשון B.A רב-תחומי, בחסות אוניברסיטת בר-אילן.