חינוך וקהילה

סכך חינם, כל המקדים זוכה
לקראת חג הסוכות הרשויות המקומיות באזור מחלקות סכך חינם, אך...
מחשבים לתלמידים לחיזוק הלמידה מרחוק
בשיתוף פעולה בין עיריית קריית שמונה, משרד ראש הממשלה, פרויקט...
לשבור את הקרטל
בוועידת אצבע הגליל, בדיון על הקמת אוניברסיטה בגליל, אמר פרופ’...
האורקל של מיגל
כחלק מהמאבק בנגיף הקורונה, חוקרי מיגל משתמשים בענן של חברת...
מוכרחים להמשיך לנגן
תורם העניק גיטרה לנער שלמה יפרח מצפת, שלומד לנגן במועדון...

תודה לשינשינים!

רגע לפני שהם חוזרים הביתה הגיעו נציגי השינשינים אביב מוסאי ורועי ארבל ללשכת ראש העיר כדי לומר תודה לראש העיר אביחי שטרן, שפתח להם את הדלת והיה עימם בקשר כל השנה יחד עם מ”מ וסגן ראש העיר אופיר יחזקאלי.

המשך קריאה »

“יש להיזהר מאלימות פוליטית שעלולה להביא לחורבן הבית השלישי”.

“חורבן בית המקדש הוא לא אירוע אמורפי. יש להיזהר מאלימות פוליטית שעלולה להביא לחורבן הבית השלישי”. כך אמר היום (ה’) ראש בית המדרש במכללה האקדמית צפת, הרב ד”ר בניהו ברונר על רקע אירועי תקיפת המפגינים שלשום בערב בתל אביב.

המשך קריאה »

המכינה תישאר חקוקה על לוח ליבי

בשבוע הבא יסיים יוסי ברוך את תפקידו כמנהל המכינה הקדם צבאית גליל עליון ויעביר את שרביט ההובלה לעודד שטיין. ברוך ייסד את המכינה לפני 23 שנה, ומאז ניהל אותה והוביל אותה לשורה של הישגים מרשימים. המכינה בגליל הוקמה בקיבוץ מעיין ברוך, בסוף שנת 1998, ביוזמתה וסיועה של מועצה אזורית הגליל העליון, על רקע המשבר החברתי שהתחדד לאחר רצח ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל.

המשך קריאה »

2,000 שקל מלגה לבני קרית שמונה

הסכם שיתוף פעולה בין עיריית קרית שמונה למכללה הטכנולוגית תל חי. ראש העיר אביחי שטרן סיכם עם מנכ”ל המכללה הטכנולוגית תל חי, מאיר ביטון, כי כל צעיר וצעירה בני העיר שירשמו למגמת לימודי הנדסאי “פודטק” יקבלו מלגת לימודים בסך 2,000 שקלים! מדובר במסלול חדש ומהיר בו צעירי העיר ירכשו את מקצוע העתיד והזדמנויות השמה מהירות.

המשך קריאה »

למידה מקוונת ברמה אחרת

במכללת תל חי, שמתנהלת בחודשים האחרונים בעיקר בלמידה מרחוק, הבינו שחייבים להשקיע בנושא, ולאחרונה חנכו כיתה חדשה הנקראת כיתת .WILLIAM הכיתה החדשה הכוללת ציוד מתקדם ללמידה מרחוק, והיא אחד מתוצרי פרויקט ויליאם של ארסמוס, העוסק בקידום “בינלאומיות בבית”. בפרויקט זה שותפים מוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובאירופה, ביניהם המכללה האקדמית תל-חי.

המשך קריאה »

הבשורה על פי אלקין

בפגישה שקיים השר זאב אלקין עם ראש עיריית צפת, שוקי אוחנה, הוא הצהיר: “החזון שלי –לקדם הקמה של אוניברסיטה בגליל”. הצהרות כאלה נשמעו לאורך השנים מלא מעט שרי ממשלה, ועדיין אין אוניברסיטה בגליל

המשך קריאה »

אינדקס חינוך וקהילה

סוכנות מעוף פועלת ליצירת סביבה עסקית מעודדת צמיחה עבור עסקים קטנים ובינוניים. ענף המדיניות בסוכנות אמון על הטיפול בנושאי רוחב בעלי השפעה על מגזר העסקים הקטנים, שכוללים מעקב, הערכה, חקיקה, יצירת מידע ופיתוח הזדמנויות.
למכללה האקדמית צפת מסורת ארוכה של טיפוח היחס האישי בין סגל המכללה והסטודנטים. אגודת הסטודנטים פועלת למעורבות חברתית של הסטודנטים ולקמפוס תוסס. כמו כן מציעה המכללה פתרונות דיור הולמים במעונות לסטודנטים ומלגות לזכאים. במכללה שפע תוכניות לימוד לתואר ראשון ומגוון רב של מסלולי לימוד לתואר ראשון B.A רב-תחומי, בחסות אוניברסיטת בר-אילן.
המכללה הטכנולוגית תל חי, מהוותיקות במדינת ישראל, ממוקמת באצבע הגליל, בלב ליבו של אזור המשלב תיירות ונופש, שמורות טבע ונוף. השלווה והאווירה הייחודיים יוצרים קמפוס בעל פסיפס ייחודי המהווה רקע אידיאלי ללימודים טכנולוגיים. המכללה הטכנולוגית בתל חי מכשירה מהנדסים יישומיים במגוון רחב של מקצועות טכנולוגיים כבר למעלה משלושה עשורים ובוגרי המכללה מאיישים עמדות מפתח בתעשייה ובשירותים בכל רחבי הארץ.