אומנויות לחימה
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/09/מורן-2-300x225.jpeg)
קראטה בכל מצב
סגר ובידודים לא מרשימים את חברי נבחרת הקראטה של “האקדמיה למיוזיק פורם”, שעובדים במרץ גם עתה והם זוכים לתואר “קבוצת החודש” שלנו.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/08/דנה-אלחדיף-300x204.png)
דנה לכף זכות
שמחים לארח בפינת “ספורטאית השבוע” את דנה אלחדיף – הקרטיסטית המוכשרת מ”האקדמיה למיוזיק פורם” בקיבוץ דפנה.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/07/סהר-הורביץ-300x229.jpg)
שומר על קצב גם בבית וגם ברשת
סהר הורביץ, החניך הראשון של האקדמיה למיוזיק פורם, שממשיך להתאמן בקצב בקראטה ומשמש כמדריך לקבוצות האקדמיה, מעשיר בסרטוני אימון איכותיים את חניכי האקדמיה ואת עוקביו ברשתות החברתיות. שמחים להעניק לו את תואר “ספורטאי השבוע”.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/07/אורי-שלזינגר-300x225.jpg)
עשה כסף באירופה
אורי שלזינגר מראש פינה, אחד מהנציגים הבכירים של המרכז לאומנויות לחימה בחצור, זכה במדלית כסף באליפות אירופה – שנערכה בחודש שעבר באיטליה. שמחים להעניק לו את תואר “ספורטאי החודש”.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/07/2130-300x211.jpg)
המדליסטים של המרכז לאומנויות לחימה
בתחילת השבוע נערכה אליפות ישראל באגרוף תאילנדי. הנציגים של המרכז לאומנויות לחימה בחצור, בניהולו המקצועי של פול בנג’מין, עשו חיל בתחרות והעשירו את ארון המדליות של המרכז.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/07/ארי-ביטון-300x139.jpg)
החלק הארי שבאיגרוף התאילנדי
ארי ביטון מקיבוץ איילת השחר, שמתאמן כבר 4 שנים בהתמדה גדולה באיגרוף תאילנדי במרכז לאומנויות לחימה בחצור תחת הדרכתו של פול בנג’מין, רוצה לזכות בחג החנוכה שוב בתואר אלוף הארץ. אנו שמחים לארחו בפינת “ספורטאי השבוע”.