כתבות

צלמו ציפורים קרוב לבית!
תחרות צפרתון קק”ל סוכות 2020: אתגר צילום ציפורים סמוך לבית....
תנופת בניה גם בתקופת הקורונה
פארק התעשיה דלתון ממשיך להתרחב. 14 מפעלים נמצאים בתהליכי בנייה,...
ההנחה בארנונה לבעלי העסקים, כדאי למהר ולהגיש בקשה
ההנחה בארנונה לבעלי העסקים, כדאי למהר ולהגיש בקשה
קראטה בכל מצב
סגר ובידודים לא מרשימים את חברי נבחרת הקראטה של “האקדמיה...
המכביסט מהגולן
הכדורסלן עופרי נוה מנאות גולן עושה חיל בקבוצת הנערים של...

עובדים 24/7 גם בימי הסגר

מובילי החלב של קואורפרטיב הגליל העליון ממשיכים להוביל חלב מהרפתות אל המחלבות גם בימי הסגר, עשרים וארבע שעות ביממה בכל ימות השבוע. לצי המיכליות של הקואורפרטיב הצטרפה השבוע מיכלית חדשה

המשך קריאה »

מסעדות

מסעדת שף המציעה שילוב עדין בין התפריט הים תיכוני לשכנו האירופאי. המסעדה נוסדה בשנת 2004 והיא נמצאת בגליל, על גדות הדן והחצבאני. התפריט מבוסס על חומרי גלם מקומיים והוא משתנה בהתאם לעונת השנה. רוב המאכלים והתבשילים המוגשים במסעדה נעשים במקום ומוגשים הישר מהטאבון.
כביש 90 הוא קודם כל המבורגר, ההמבורגר שלנו ואנחנו מאוד אוהבים את ההמבורגר שלנו. אוהבים אותו בהפסקת צהריים קצרה בין חריש לחליבה. אוהבים אותו עם הילדים לשעת בין ערביים משפחתית כיפית. וחולים עליו בלילה עם החבר'ה, הבירה והצ'ייסר הקטן שעושה לנו נעים. הכביש נמצא שתי דקות מראש פינה, שעתיים מתל אביב ומציע חווית בילוי שלמה לכל אחד, כמעט כל היום (צריך גם לנוח מדי פעם). אתם מוזמנים לבלות איתנו וליהנות מהמבורגר טרי ומשובח, בירה צוננת ואויר ואווירה כמו שרק הגליל יודע להציע.
מסעדת אומה היא מסעדה אשר החלה דרכה לפני למעלה מעשור כמסעדת המבורגר ובשרים בסגנון אמריקאי. כיום, המטבח התפתח והפך ליצירתי ועכשווי. מסעדת אומה משלבת בין תפריט בשרים עשיר לבין תפריט אסייתי משובח. המטבח האסייתי מציע תפריט סושי מגוון ומבחר של מנות אותנטיות מהמזרח וכן המטבח הבשרי מציע מגוון של סוגי בשר בדגש על המבורגר איכותי. הנחות ומבצעים מיוחדים לסטודנטים.