ענפי ספורט שונים

קראטה בכל מצב
סגר ובידודים לא מרשימים את חברי נבחרת הקראטה של “האקדמיה...
דלגית – ממש לא רק משחק לילדים
. ספורט שאפשר לעשות בכל יום, שעה ומקום וכמעט ללא...
סופר את הדקות לפתיחת העונה
עמרי סופר, שחקן קבוצת מועדון רוגבי גליל עליון, הוא “ספורטאי...
אשת הברזל
אלן בלצקי מקיבוץ מנרה עושה חיל בענפי זריקת דיסקוס והדיפת...
דנה לכף זכות
שמחים לארח בפינת “ספורטאית השבוע” את דנה אלחדיף – הקרטיסטית...

700 ילדים ילמדו לשחק רוגבי

השנה הוחלט במועדון רוגבי גליל עליון ללכת בשיא המרץ על כניסה עם פעילויות הרוגבי למערך החינוך הבלתי פורמלי בקיבוצי המועצה האזורית גליל העליון, אנשי המועדון הנמרצים במועדון לא יכלו לתאר את ההתלהבות ואת שיתוף הפעולה האדיר שקיבלו מקיבוצים רבים.

המשך קריאה »

אתגרים ונהנים

תואר “קבוצת החודש” שלנו מוענק לקבוצה מופלאה של בעלי צרכים מיוחדים המשתייכים לעמותת אתגרים, שיחד עם חברי קבוצת ריצה גליל עליון, עושים חיל על מסלול הריצה וההליכה.

המשך קריאה »

מרוצי שדה

מור אליסי-שדה מקיבוץ שדה נחמיה התחברה בשנה האחרונה לעולם הריצה. ההשתלבות המוצלחת שלה בקבוצת ריצה גליל עליון מזכה אותה בתואר “ספורטאית החודש” שלנו.

המשך קריאה »

טוב לו על הקרח

בוריס מינדל מקצרין כבר 35 שנים עושה חיל באימון הוקי קרח. שמחים להעניק למנהל המקצועי של מועדון צעירי מטולה ולמאמן הנבחרות הבוגרות של ישראל את תואר “מאמן החודש”.

המשך קריאה »

על המסלול בכל מצב

ימי הסגר והריחוק החברתי לא מנעו מרינת סער מקיבוץ איילת השחר להמשיך ולהתמיד בפעילות הריצה והשמירה על הכושר הגופני. שמחים להעניק לה את תואר “ספורטאית השבוע”.

המשך קריאה »

חגיגות היובל על הפודיום

בגיל 50 היא מצאה עצמה חלק אינטגרלי בצוות צפוני, שזכה במקום השלישי בתחרות “ישרא מן” באילת. אחרי שאירחנו בפינות המצטיינים את בניה ואת הבעל, זה הזמן להעניק להדס מקנלי מאיילת השחר את תואר “ספורטאית החודש”.

המשך קריאה »