שלומי טוב

להשיל 14 ק”ג בתוך שנה, בעבודה גופנית של עד 40 דקות בשבוע. איך עושים זאת? “ספורטאי השבוע” שלנו, שלומי אלאני, מסביר בכתבה הבאה.

אורח החיים המודרני מקשה על רבים מאיתנו לשמור על מסגרת של פעילות גופנית, דבר שמתבטא לא אחת במשקל ובמימדי הגוף וגם מביא איתו תופעות גופניות שליליות. המאבק בהשמנה הוא מאבק יומיומי לרבים מאיתנו. אז איך אפשר להשיל קילוגרמים מהמשקל, מבלי להתמסר באופן יומיומי לעשיית ספורט ומבלי לכווץ את התזונה שלנו לגבולות גזרה קצרים?

שלומי אלאני, נשוי ואב לשלושה, בן 48 מכפר הנשיא, שעובד כפיזיקאי במכון הקרינה בבית החולים “זיו” בצפת. שלומי אלאני מצא את עצמו עולה במשקל, בשל מחסור בפעילות גופנית שנבעה משעות עבודה מרובות. לפני כשנה גילה את סטודיו E.M.S PLUS בראש פינה, שמציע שיטת אימון מהפכנית – 20 דקות אימון כושר, פעם בשבוע בליווי מאמן אישי, המבטיחה תוצאות בעיצוב, חיטוב והפחתה במשקל, באישור ה-FDA האמריקאי. האימון יעיל בהצרת היקפים, ירידה באחוזי השומן, טיפול ושיקום פציעות ספורט, חיזוק ומיצוק שרירי הגוף. בהיקף פעילות של אימון אחד בשבוע הצליח שלומי אליאני להגיע לתוצאות מרשימות – שמזכות אותו בתואר “ספורטאי השבוע”.

הופתע מהתוצאות. שלומי אלאני באימון בסניף ראש פינהשלומי אלאני משתף אותנו בסיבות שהביאו אותו לאימונים בסטודיו E.M.S PLUS ובתהליכים שהביאו אותו להצלחה מרשימה: “בעברי התאמנתי במועדוני כושר והפקדתי על אורח חיים בריא. בשנים האחרונות עבודתי כרוכה בשעות מרובות מול המחשב – דבר שדי מנוון. חיפשתי פתרונות שיוכלו לעזור לי לשמור על כושר, לרדת במשקל מבלי להקדיש לכך זמן רב. רעייתי עשתה סדרה של עשרה אימונים ב- E.M.S PLUS ובעקבותיה התחלתי תהליך הדרגתי של אימון-שניים בשבוע – אימון מטבולי ואימון כח, במטרה לרדת קילוגרם אחד בחודש, שזה בריא יותר לגוף מאשר להוריד מספר קילוגרמים רב בפרק זמן קצר.  אני הלכתי בלי ציפיות גדולות, כשרואים את התגובה של הגוף לאימונים מבינים שזה מעבודה נכונה. מי שעושה ספורט מבין שזה עובד יותר מאימון רגיל. בתוך שנה השלתי 14 קילוגרמים ואני מאוד מרוצה. מגיע לצוות בראשות מוטי, טלי וגל שאפו על יחס אישי, על רמה מקצועית גבוהה סניפים נקיים ונעימים בראש פינה וקרית שמונה, מסודר, על הקפדה על היגיינה וחיטוי חליפות האימון. ממליץ מאוד להגיע”.

מסטודיו EMS PLUS לא חסכו בשבחים לשלומי אלאני: “שלומי אדם נדיר. התוצאות שהשיג הן הרבה בזכות הרצינות וההתמדה שלו. אנחנו מאוד גאים בו על ההצלחה והאימונים החזקים שהוא מבצע. החיבור שלנו איתו היה מהרגע הראשון והוא הפך לחבר מעבר למפגשים שלנו באימונים בסטודיו. נאחל לו המשך הצלחה בתהליך ורוצים להודות לו על הפרגון האדיר והמתאמנים הרבים שהגיעו בזכותו”.

מעוניינים להתרשם מהפעילות המוצעת בסטודיו EMS PLUS בסניפים קרית שמונה וראש פינה? הקליקו כאן לפרטים נוספים

יש שכר לעבודה נכונה. שלומי אלאני בפעולה