ברק פלג נבחר למאמן החודש של מנהלת הליגה

מאמן הפועל גליל עליון זוכה להערכה על פועלו מטעם מנהלת ליגת העל.

בחודש יוני האחרון, שבועות ספורים לאחר זכייתה של הפועל גליל באליפות הליגה הלאומית וחזרתה לליגת העל אחרי 13 שנים, הענקנו את תואר “מאמן החודש” שלנו למאמן הקבוצה, ברק פלג, שאותו שמחנו לארח לראיון אליפות. חלפו להן קצת יותר מארבעה חודשים וגם מנהלת ליגת העל בחרה לפלג לתואר “מאמן החודש”.

באתר מנהלת הליגה הביעו הערכה לדרך המקצועית שמנהיג המאמן: “פלג מנהיג רוטציה של תשעה שחקנים שמקבלים 14 דקות בממוצע ומעלה והתקפה מאוזנת מאוד, כאשר אף שחקן של הקבוצה עוד לא עבר 20 נקודות העונה במשחק ליגה. אחת ההצלחות הגדולות שלו היא בשילוב המהיר של שלושה “רוקים” בליגה הבכירה: איתי מושקוביץ וגבי צ’אצ’אשווילי הצעירים שמועמדים לתואר תגלית העונה ועומר טל הוותיק, שנותן לו דקות איכותיות של שקט וקור רוח מהספסל”.

ברק פלג הגיב לזכייה בתואר בצניעות אופיינית: “תודה רבה על הבחירה, אבל הבחירה היא למאמני החודש ולא למאמן החודש: אבישי גורדון, נעם כהן ואני”, אמר פלג, “אני גם שמח על הבחירה בנו, כקבוצה, על החודש הזה. כל תואר בכדורסל – אישי או קבוצתי – זה כיף, זה מחמיא וזה בעיקר שם עוד אחריות ומייצר עוד רעב להשיג עוד תארים. נמשיך לעבוד קשה ובצניעות כדי להמשיך ולהשיג את היעדים שלנו”.

איש מקצוע מוכשר. ברק פלג חוגג אליפות עם היו”ר טמיר אברהמס (מימין) והמנכ”ל ניר וסרמן