המחלקה הצעירה של הפועל גליל עליון קיימה טקס סיום מרשים, בו הוענקו גביעי הצטיינות לשחקנים המצטיינים ולרבים מהעושים במלאכה.
מחלקת הנוער והנערות של הפועל גליל עליון את סיום עונת 2021-22 בטקס סיום שנה מסורתי, שנערך זה השנה ה-14 לזכרו של יצחק קוניאל ז”ל – המנהל המיתולוגי בעבר של קבוצות הנוער של הגליל. את הטקס, שנערך באולם “הפיס” בכפר בלום, כיבדו בנוכחותם ראש המועצה האזורית הגליל העליון – גיורא זלץ , משפחת קוניאל – בראשה מרים אלמנתו של יצחק, ואחיקם שושן – מנכ”ל עמותת הספורט. רשימת המצטיינים של המחלקה בטבלה המצורפת בהמשך הכתבה, לפני שתגיעו אליה נציין כי בתואר “שחקן היצחק” – השחקן המתמיד והמחוייב של המחלקה, זכה יותם קפלן – שחקן קבוצת הנוער.
בטקס הוקירה הנהלת המחלקה את השחקנים והשחקניות המצטיינים, כפי שבחרו המאמנים, וכמו כן את 19 מסיימי י”ב שמסיימים את דרכם במחלקה. כמו כן קיבלו תשורות נותני החסות של המחלקה : “נופר אנרגיה”, “מסעדת כביש 90” , “שמיר אופטיקה” , “שלא”ג שמיר” , “מייסטר” , וחברת “גליל-ליס”. כמו כן קיבלה תשורה ובירכה עדנה בז מנהלת מקיף עמק החולה שמשתף פעולה לאורך שנים ארוכות עם המחלקה.
מהנהלת המחלקה נמסר: “אנחנו מודים לשחקניות ולשחקנים שמאמינים בנו כל שנה מחדש , ההורים וכל הצוות התומך שעוזר למחלקה לעשות הכי טוב בשבילכם השחקניות והשחקנים.תודה ענקית לצוות המאמנים והמאמנות על עבודה ערכית ומקצועית לאורך כל השנה. קיץ נעים לכל השחקניות והשחקנים”.
שם הקבוצה | שם המאמן | שחקן מצטיין | שחקן למופת |
קטסל ברעם | נדב שלומות | אורי ספי | נטע שוורץ |
קטסל עלי גבעה | עומר סת”ם | תמיר נודל | עידו נודל |
קטסל לב העמק | שני גלזר | סהר הרוש | אורי מרום |
קטסל הגומא | טל כהן ועופר רוזנפלד | אבשלום דיין | מעין קרידן |
קטסל ק”ש | מיכל אהרון | ינון הרץ | נריה חיוט |
קטסל חולתא | ענבר לברון | מידן רובין | איתי כהן |
קטסל מבוא גליל | שי קדוש | אלון תומר | יערה ניר |
קטסל רמת כורזים | עידו גרשמן | אור מון | איתי קבסה |
קטסל דרום העמק | עודד סגל | גפן סלע | איתמר שמואל-לביא |
ילדים ב צפון | אבישי גורדון ועמית רון | אביב דה-יונג | איתמר פוזנר |
ילדות צפון | מיכל אהרון | מעיין פוזנר | עלמא גולדמברגר |
ילדים ב דרום | טל עטיה | פז תם | עידו בן עזר |
ילדות דרום | עידו גרשמן | אלה במנולקר | גאיה אוחיון |
ילדים ק”ש | דרור שאודר | אורי אשתמקר | ינאי כץ |
ילדים עתודה | עמית רון | עידן אונגר | עילאי שגב |
ילדים לאומית צפון | רון סבג | עמית קוזיקרו | ענבר טינסקי |
ילדים לאומית דרום | נטע בשן | מתן תומר | יהלי צפרוני |
נערים ט לאומית | טל עטיה | רותם אלפסי | אסף לנץ |
נערים ברעם | יובל פז | אביב בן חורין | אלון טל |
נערים ק”ש | דרור שאודר | איתן חרסונסקי | איתי גרינבוים |
נערות ב | מיכל אהרון | מיקה פלג | שקד נשיא |
נערים לאומית | משה רחמים ויובל גולן | שי ברקוביץ | עידו קליין |
נוער ברעם | יובל פז | רפאל בגאר | אלון אברהמי |
נוער ארצית | עידן ביר | עמיר חניה | עדי בן ארי |
נוער ארצית | כפיר לופו | עדי רווה | נועם ברנר |
נוער על | טל כהן וטל עטיה | נדב מלכה | אורי נחמיאס |