30 בני נוער מרחבי הגליל העליון והגולן זכו לטקס הוקרה לרגל תרומתם למערך הכבאות
בטקס מרשים שהתקיים ביום חמישי בתחנת קרית שמונה, במעמד מפקד התחנה טפסר-משנה נתן בן שימול, רמ”ד מתנדבים מחוזי – רברשף אמיר בניאס, רכז המתנדבים התחנתי – סמל רונן פורטל, בני משפחתם של צופי-האש החדשים, סגל ההדרכה, קצינים, מפקדים, עובדים ותומכי לחימה, הוענקו ל-30 בני נוער מכל אזור הגליל והגולן תעודת מתנדב וסיכת צופה אש.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2023/05/ברנקו2.jpeg)
צופי האש, שעברו תהליך מיון והכשרה בשיתוף משרד החינוך, ישתלבו החל משבוע הבא בתחנות הכיבוי ויסייעו ללוחמי האש בהצלת נפש ורכוש, בפעילויות קהילה ובטיחות באש.
מפקד תחנה אזורית גליל-גולן, טפסר-משנה נתן בן שימול: “אני נרגש וגאה בנוער האיכותי שבחר בשעות הפנאי לתת ולתרום במערך שכולו מושתת על העזרה לאחר. בכל אחד ואחת מכם שוכנים ערכים של דוגמא אישית, חינוך ונתינה. תחנת גליל-גולן תעשה ככל שתידרש להעניק לכם ולכן מעטפת ערכית, לוגיסטית והכי חשוב- משפחתית”.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2023/05/ברנקו.jpg)