רוכבים ופועלים לחיים משותפים

שישי הקרוב בכפר תבור: מסע רכיבת אופניים לחיזוק הדו קיום. פרטים בכתבה הבאה.

השבוע יוצא לדרך בחסות בנק הפועלים מסע אופניים חוצה מגזרים שזכה במקום הראשון מבין מיזמים חברתיים שיזמו עובדי הבנק * מאחורי היוזמה עומדת חיה זינו מסניף כפר תבור, שאיבדה את ביתה טל בתאונת טרקטורון בשנת 2007 *  מטרת מסע האופניים לחזק דו קיום בין היישובים השכנים כפר תבור וכפר שיבלי בסימן חיים משותפים ושכנות טובה.

חיה זינו, מנהלת מחלקת בנקאות אישית בסניף בנק הפועלים בכפר תבור, איבדה את בתה – טל,  בתאונת דרכים שאירעה ביום כיפור בשנת 2007. הייתה בת 12 במותה.

לאור זאת, חיה החליטה לקדם מסע אופניים משותף לערבים ויהודיים תושבי היישובים השכנים כפר שיבלי וכפר תבור. חיה הציעה את היוזמה במסגרת מהלך ״100חדים כוחות לטובה” של הבנקאות החברתית, שעודד את העובדים לקדם מיזמים חברתיים. מסע האופניים המשותף יתקיים השבוע.


״חשבתי שהמסע יעשה טוב לכולם ויעביר מסר שכולנו חיים כאן יחד״, מספרת זינו. ״נפגשתי עם ראשי המועצות וכולם הסכימו להתגייס לטובת הנושא, גם בצד שלנו וגם בשבילי. זה נגע בכולם. אני מלאת גאווה שזכיתי במקום הראשון בתחרות ההצעות החברתית של הבנק. אני מקבלת עזרה לוגיסטית ומימון שיסייעו לי ולעוד עשרות מתנדבים ממנהלת אזור צפון וחיפה להוציא לפועל את החזון הזה״.

זינו מתארת תקופות קשות של כאב וגעגוע לבתה, אבל היא מתעקשת להביט קדימה בתקווה. ״החזרה לעבודה והתמיכה מהבנק, מהעובדים ומהלקוחות – החזירה אותי לחיים. אני מודה כל יום שיש מאחוריי מקום עבודה, שנותן גב רחב ויודע לתמוך בעובדים במצבים כאלה״.

מקום ראשון רוכבים יחד לחיים משותפים חיה זינו יור … פיק ממונה על חטיבת משאבי אנוש עמית אוברקוביץ’


במסגרת מהלך “100חדים כוחות לטובה” שבו מאות עובדי בנק יזמו וכעת מוציאים לפועל בעזרת הבנק, מהלכים חברתיים חוצי- מגזר ומקום, זכה במקום הראשון המיזם של חיה זינו למסע אופניים חוצה מגזרים, חברי הנהלת הבנק וראשי המועצות המקומיות ייקחו חלק במסע.

האירוע יתוקשר וימותג דו לשונית תחת הכותרת רוכבים לחיים משותפים – פועלים לדו קיום. במסע  יוזנקו 3 מקצים “בשבילים לבנים”:

מקצה אופניים ארוך – 21 ק”מ, דרגת קושי בינונית – נקודת הזינוק – 8:00 בפארק המעיין בכפר תבור. 

מקצה אופניים קצר – 8.5 ק”מ – מסלול משפחות – נקודת הזנקה: 09:00,פארק המעיין, כפר תבור”

מקצה הליכה 4 ק”מ – מסלול משפחות – נקודת הזנקה 09:20 , פארק המעיין, כפר תבור.

חלוקת ערכות בשעות 7:30 – 06:45, יש להצטייד באופניים, קסדות ושתייה.

קיימת אפשרות לשכור אופניים וקסדה ביום האירוע בהזמנה מראש באתר (בתשלום)

מתי:19.11 , יום שישי כפר תבור.

האירוע פתוח לציבור הרחב בהרשמה באתר, ללא עלות.

הרשמה באתר: מסע אופניים ומסע הליכה רוכבים ופועלים לחיים משותפים

חיה זינו פועלים בהתנדבות