שמח לאידה

אידה קלמן מברעם מפיקה ערך מוסף רב מאימונים בסטודיו EMS PLUS בראש פינה. שמחים להעניק לה את תואר “ספורטאית השבוע”.

כחודשיים מאז שחזרו מועדוני הכושר השונים לפעילות ועבור המתאמנים הקבועים זו בהחלט סיבה למסיבה. דוגמא טובה זו אידה קלמן, בת 63 מקיבוץ ברעם, נשואה ואם לארבעה, סבתא ל-7 נכדים המתגוררים בקיבוץ. אידה קלמן מתאמנת מזה קרוב לשנתיים בסטודיו EMS PLUS בראש פינה, שבקרוב מאוד יפתח שלוחה במתחם “בי אקטיב” בקרית שמונה ואחרי שנה עם כל כך הרבה אתגרים, עבורה החזרה לפעילות מאוד חשובה ומשמחת: “אני הולכת עם EMS PLUS דרך ארוכה. אימונים בתדירות של שניים-שלושה אימונים בשבוע. עברתי ניתוח החלפת כתף לפני חצי שנה, לפני 7 שבועות עברתי ניתוח במפרק הירך, עבורי האימונים מאוד חשובים כחלק מהשיקום וגם לכושר ולאנרגיה טובה. אני מאוד אוהבת להגיע. מדובר בסטודיו מסודר, מאוד נעים, מאוורר ונקי, עם צוות מקצועי ברמה גבוהה – כבעלת הכשרה כמאמנת כושר, אני יודעת להעריך. האימונים קשוחים וטובים, כל התנאים מצוינים, אני מרוצה מהאבזור והמכשור. אני משלבת הליכות יחד עם האימונים. אמנם בתקופת הסגר הצלחתי לשמור על מסגרת של כושר, אפילו בבידוד הלכתי ורצתי בבית ואפילו ירדתי במשקל, אבל אני שמחה מאוד שהסטודיו חזר לפעילות ומקווה שלא נדע עוד סגרים”.

לא נותנת הנחות לעצמה. אידה קלמןבסטודיו EMS PLUS ראש פינה רואים באידה קלמן לא פחות ממודל להשראה. הצוות המקצועי של הסטודיו לא חסך במילים ובשבחים: “אידה האלופה מתאמנת אצלנו קרוב לשנתיים עם הפסקות, בעקבות הסגרים של תקופת הקורונה וניתוחים אותם עברה לאחרונה.
כאשר היה אפשר להתאמן, אידה התמידה מידי שבוע וביצעה אימונים ברמה חזקה מבחינת כוח ובו זמנית טיפלה בבעיות הרפואיות מהן סבלה. האימונים אפשרו לה לחזק את גופה לקראת הניתוחים ולשקם את האזורים שדרשו טיפול ממוקד. ההתמדה וההשקעה שלה הביאו לתוצאות מדהימות הן בצד השיקומי והן מבחינת חיטוב ועיצוב הגוף.
את האימונים החלה כשהיא שוקלת למעלה מ-100 ק”ג. כעת היא שוקלת 20 ק”ג פחות, כשבזמן הזה היא הורידה גם את אחוזי השומן והעלתה את השריר והיום היא חטובה, בריאה וחזקה מאוד לעומת היום הראשון שהיא הגיעה אלינו.
אידה תמיד מאירה את הסטודיו עם אנרגיות חיוביות וכיף לנו מאוד לפגוש ולאמן אותה כל שבוע.
מאחלים לה הרבה בראיות והמשך הצלחה בתהליך השיקומי וחיטוב הגוף. נשמח שהיא תמשיך להגיע אלינו ולבצע את האימונים בסטודיו בראש פינה או קריית שמונה ונוכל ליהנות מחברתה”.

כך הכל התחיל. אידה קלמן בתחילת האימונים בסטודיו EMS PLUS ראש פינהאידה קלמן הייתה דמות בולטת בליגות הכדורשת לנשים באזור, אימנה את קבוצות איילת השחור ופסוטה-אבירים ושיחקה במקביל בקבוצה של קיבוץ מלכיה. קלמן מאוכזבת מכך שהליגות הגיעו לסיום דרכן: “הפעילות של הכדורשת נתנה הרבה ערך מוסף לנשות הגליל ובכלל לנשים בארץ. חבל מאוד שכל מיני חילוקי דעות ודברים כאלה ואחרים הביאו לפירוק הליגות. אני מקווה שהפעילות הזו תחזור”.

לאידה יש אתגר ספורטיבי מאוד גדול לעתיד: “אני שואפת לרוץ חצי מרתון בתחרות מרתון ת”א 2022. כרגע אני מתמקדת בהליכות יחד עם בעלי. תוך זמן קצר הגעתי לשמונה קילומטרים. אני מקווה בקרוב להתחיל לרוץ ולהגיע לשנה הבאה עם מסוגלות לרוץ חצי מרתון”.

היעד הבא – חצי מרתון. אידה קלמן עובדת במרץ לקראת עוד מטרה מרגשת

לפרטים נוספים:
אתר הבית: www.emsgalil.com
פייסבוק: EMS Plus ראש פינה
כתובת: רח’ דרך הטחנה 10, ראש פינה
טלפון: 04-850-2020