שמח לאידה
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2021/04/אידה5.png)
אידה קלמן מברעם מפיקה ערך מוסף רב מאימונים בסטודיו EMS PLUS בראש פינה. שמחים להעניק לה את תואר “ספורטאית השבוע”.
השגרירים: שובו של בוזורגי, עסקים כרגיל בכרמיאל
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2021/02/3431.jpg)
אלון בוזורגי עם שער בסמי עופר, ארד אלבז וסהר דהאן ממשיכים לכבוש בכרמיאל. על זאת ועוד בכתבה הבאה.
הצטיין במניעת פיגוע בהר דב, וקיבל אות הוקרה מאלוף הפיקוד
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2021/04/רב-סרן-אורן-פיטוסי-2-קיבל-אות-מגן-הצפון-צילום-דובר-צהל.jpg)
\מפקד סיוע חטיבתי בחטיבה המרחבית 769, רס”ן אורן פיטוסי, תושב קצרין, קיבל את ‘מגן כוכב הצפון’ מאלוף פיקוד הצפון, על כך שהצטיין בפיקוד על אירוע בו נמנעה חדירה של לוחמי חיזבאללה למוצב בהר דב.
חצור הגלילית בעקבות קרית שמונה
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2021/04/השטחים-של-ראש-פינה-וחצור.jpg)
מליאת המועצה המקומית חצור הגלילית אישרה פה אחד את הצעת ראש המועצה, שמעון סוויסה ליזום מהלך להרחבת השטח המוניציפאלי של הישוב. מהלך דומה ביצעה גם עיריית קרית שמונה, שהגישה בקשה לשינוי גבולות מוניציפאלים לוועדה הגיאוגרפית של משרד הפנים.