הספורטאים שהדליקו חנוכיות, כדורגלני העבר שכבשו את דובאי, זרקור על השלג הארמני, על זאת ועוד בפינה הכי פלאשית בגליל.
תמונת השבוע: רותם תורג’מן (משמאל) ועמית בן שמחון (מימין), ששיחקו יחדיו שנים רבות בקבוצות מחלקת הנוער של עירוני קרית שמונה, ארזו מזוודות והמריאו לנופש בדובאי יחד עם חיים – האבא של רותם, ששימש שנים רבות במסירות כמנהל קבוצות במחלקת הנוער של קרית שמונה – ועם חזרתו ארצה הוא מוזמן ליהנות מארוחת פיצה מפנקת מתנת “צ’יז פיצה” – האיטלקיה החמה ממתחם “גן הצפון”.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/06-2.jpg)
הכדורגלן נאור עבודי – הנציג של קרית שמונה בכדורגל הארמני, מצא תחליף לשלג של הרי הגולן. זה קרה בשבוע שעבר, כשזכה יחד עם קבוצתו, לורי, לשחק על מגרש מושלג.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/05-2.jpg)
ד”ר קלין שפירא – כדורסלן הפועל ראש פינה, מחכה בשקיקה לפתיחת העונה בליגה א’. בינתיים הוא שומר על כושר בסטודיו E.M.S PLUS בראש פינה.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/13-1.jpg)
חוזרים לארץ, נוחתים באולם הכדורסל “זיסמן” ברמת גן, שם נצפו מחויכים לפני משחק הכדורסל של הפועל גליל עליון מול הפועל ר”ג/גבעתיים צמד אנשי המשק המסורים של הקבוצה, ליאם הכהן (מימין) וזיו יעקבי. צילום: גיל נוימן.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/11-1.jpg)
ביום חמישי האחרון, נצפו אורחי כבוד באימון קבוצת הגברים של הפועל גליל עליון בכדורסל, שנערך באולם “הפיס” בכפר בלום. סוכן השחקנים, רז גל – בעבר מנהל הקבוצה, יחד עם הבת, רפאל.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/07-2.jpg)
לאחר האימון התכנסה הקבוצה הגלילית להדלקת החנוכיה המסורתית יחד עם הרב גרשון גליק וחסידי חב”ד.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/08-2.jpg)
גם האוהד המסור ושופט הכדורסל בדימוס, אלדד דיניסמן, התכבד בהדלקת חנוכיה בפורום משפחתי בביתו בקיבוץ שניר.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/12-1.jpg)
גם קבוצת ילדים א’ של מ.ק קצרין בכדורגל התכנסה להדלקת נרות חגיגית.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/09-1-1024x473.jpg)
שישי האחרון, האצטדיון החדש בצפת: רגע לאחר הניצחון הדרמטי שהשיגו כדורגלני קבוצת הבוגרים של הפועל עירוני צפת על בני כאבול, נצפו מאושרים יחדיו מימין לשמאל המאמן – חגי ממן, מחזיקת תיק הספורט בעירייה – ויקי אלקבץ כהן, השוער – בשאר דהאר והיו”ר יניב אוחנה.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/10-1.jpg)
השבת האחרונה, רמת הגולן: משפחת גולני מקרית שמונה הגיעה לטיול שטח מהנה. הכדורגלן נתי והאחות נעמי סיפקו סלפי משפחתי מאושר.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/12/14-1.jpg)