בתחנה בצומת שבע יעמוד קטר
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/11/קטר-ורכבת-צילום-ירון-דוזטס-1024x519.jpg)
שרת התחבורה רגב נענתה לבקשת ראש מועצה אזורית מרום הגליל, עמית סופר, וקבעה: תחנת רכבת “מירון-מרום הגליל” תקום באזור צומת שבע, במסגרת הקו מכרמיאל לקריית שמונה, ותמוקם סמוך לצומת שבע
גיא ניב למען מאושפזי בית החולים “אלין” בירושלים
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/10/3049.jpeg)
רוכב האופניים מקיבוץ דן, שייצג את המדינה בטור דה פראנס, הוציא למכירה פומבית את מדי ההשתפות שלו בטור דה פראנס. פרטים בכתבה.
הכי מהירים בחדר המיון
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/11/פינוי-באמבולנס-צילום-דוברות-בית-חולים-זיו-1024x768.jpg)
דו”ח משרד הבריאות קובע: המרכז הרפואי זיו במקום הראשון בישראל במהירות מתן המענה הטיפולי הראשוני במיון . הזמן בין הכנסת המטופל לאחת המיטות במיון, ועד הגעת צוות רפואי אליו עומד על 4 דקות, לעומת הממוצע הארצי של 9 דקות.
חלוץ מתנדבי חיסון הקורונה מהגליל העליון
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2020/11/שגב-הראל-עם-נתניהו-צילום-דוברות-משרד-הביטחון-1024x587.jpg)
שגב הראל משדה נחמיה, בוגר “עמק החולה”, הוא נסיין חיסון הקורונה הראשון. על מעשה ההתנדבות שלו הוא אמר: סבא וסבתא ניצולי שואה ז”ל שדברו תמיד על כך ‘שאין לנו ארץ אחרת’, וצריך לתת למען המדינה.