נועלת הטבלה הוליכה ביתרון 0:1, אך שער בתוך תוספת הזמן שכבש רועי זיקרי העניק לעירוני קרית שמונה ניצחון 1:2, שמעניק לה יתרון משמעותי בפסגת הטבלה
עוד מוקדם לקרר שמפניות, אך ניתן להגיד בזהירות המתבקשת שעירוני קרית שמונה עשתה הערב צעד משמעותי לעבר חזרה לליגת העל. ניצחון 1:2 דרמטי במשחק “הביתי” מול נועלת הטבלה, איחוד בני שפרעם, מותיר את קרית שמונה בפסגה ועוזר לה לפתוח פער של 8 נקודות מהמקום השלישי בו מדורגת עירוני טבריה.
נועלת הטבלה, שבעונה שעברה שיחקה שתי ליגות מתחת לקרית שמונה, עם שני הבני דודים למשפחת אבוחצירה, ששיחקו בעבר בעירוני קרית שמונה – יואל על המגרש ושמעון בתפקיד המנהל המקצועי ביציע, היוותה יריבה עיקשת לקרית שמונה, צעדה ביתרון 0:1 כבר בדקה ה-11 לאחר שנרפיון בהגנת קרית שמונה אפשר ליואל אבוחצירה להגביה כדור לראשו של סיריל צ’אמבה, שנגח מטווח קצר לרשת. שפרעם הרבתה לבזבז זמן וירדה להפסקת המחצית ביתרון.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2023/05/ברדה.jpg)
המחצית השניה השניה נפתחה עם שער מהיר לזכות קרית שמונה, בדקה ה-47 שער שכבש מוחמד אבו רומי העניק לקרית שמונה שוויון 1:1. שפרעם המשיכה במשחק איטי ובבזבוזי זמן, מה שעלה לה בתוספת זמן של 11 דקות. בדקה ה-95 פריצה של רועי זיקרי, שבעט מחוץ לרחבה לרשת העליונה של שפרעם, הובילה למהפך שסלל דרך לניצחון 1:2, שלושה ימים לפני משחק הגביע מול הפועל רמת השרון.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2024/02/קשפרעם.jpg)