כדורסל: נערים ארצית בחצי גמר גביע האיגוד

היום זה קורה: שחקניו של משה רחמים יארחו את עמק חפר במסגרת חצי גמר גביע האיגוד. שחקני הגליל מגיעים במטרה אחת – לנצח את המשחק. משה רחמים: “לדעתי לא כולם הבינו עדין את גודל המעמד”

משהו טוב קורה במחלקת הנוער בכדורסל העונה. לאחר שנערות ב’ ניצחו את כאוכב בתואר אלופות המחוז וששחקני נערים ט’ כמעט עלו לגמר גביע המדינה, מחר יגיע תורם של שחקני הנערים ארצית לתת את הטון.

שחקניו של משה רחמים יארחו מחר (חמישי) בשעה 20:00 באולם בית ציפורי בקיבוץ כפר גלעדי את שחקני עמק חפר למשחק ראשון מתוך שניים במסגרת חצי גמר גביע האיגוד. שחקני הגליל עובדים קשה בשביל להגיע הכי מוכנים שאפשר, ורחמים, מאמנם האגדי יעשה הכל בשביל לעזור להם להגיע לגמר.

שחקני הנערים ארצית -יעשו הכל כדי להגיע לגמר

משה, האם יש הכנות מיוחדות למשחק?

“אנחנו ממשיכים בדרך שלנו. ההכנות רגילות כמו לכל משחק, אך ברור שאנחנו מגיעים למשחק במעמד שונה. לשם אנחנו מכוונים, לחזור לקדמת הבמה הארצית.”

איך האווירה בקבוצה?

“האווירה חיובית ונהדרת. החבר’ה נהנים להגיע לכל אימון. עובדים קשה ומתקדמים יום יום. יש חיבור טוב בקבוצה, השחקנים אוהבים לבלות יחד, על המגרש ומחוצה לו.”

האם החבר’ה מבינים את גודל המעמד?

“אני חושב שעדין לא כולם הבינו זאת. זה משהו שלא קרה בקבוצה הזאת המון זמן. אין ספק שככל שהמשחק מתקרב ההתרגשות עולה. אני מרגיש באיזשהו מקום ששברנו שיא. קבוצת הנערים ט’ הגיעה לחצי גמר גביע מדינה, הנערות ב’ ניצחו את כאוכב למשחק אליפות המחוז ועכשיו אנחנו בחצי גמר גביע האיגוד. אנחנו חדורי מוטיבציה ובאים לתת את ההכי טוב שלנו, כמובן שהמטרה שלנו היא לדבר על המגרש.”

קבוצת הנערים ארצית באחת ההתקפות

כל חובבי הכדורסל מוזמנים מחר (חמישי) בשעה 20:00 לצבוע את אולם בית ציפורי באדום.