כמדי שבוע, אייטמים מעולם הספורט והתרבות מזווית קצת אחרת
תמונת השבוע: אסף אוחנה – הכדורסלן הצפתי, שמשחק בשנים האחרונות במרכז הארץ, חובק בן שני יחד עם רעייתו אלמוג. צוות האתר מאחל המון מזל טוב ואושר למשפחה המאושרת.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10050.jpg)
מזל טוב גם לכדורסלן ניצן מדר מחצור לרעייתו – שמיסדו את הקשר. גל קאלו – מאגדות הכדורסל של ראש פינה, הגיע יחד עם האישה הגר, כדי לברך את החתן וגם את הכלה בברכת מזל טוב.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10045.jpg)
יונתן ורטיקובסקי – רכז ענף השחייה ודובר עמותת הספורט הגליל העליון, הדרים עד לאילת לנופש משפחתי. החשש מהשמש קינן, לכן ורטיקובסקי חמוש בחולצה שחורה נכנס לבריכה לכייף עם הבן, רועי.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10044.jpg)
הם שיחקו יחד בקבוצות הנערים והנוער של עירוני קרית שמונה, הם חברים טובים כבר כמעט 20 שנה, העונה הזו הם משלימים פערים על כר הדשא: אדריאן רוצ’ט ונתי גולני – מכוכבי קבוצת הותיקים של עירוני קרית שמונה, שמובילים בגאון את קבוצת נערים א’ של המועדון להצלחה גדולה – רוצ’ט כמאמן וגולני כמנהל המסור.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10042.jpg)
סוכן הכדורסלנים, רז גל, הגיע לביקור מולדת, למרות שקיבוץ עמיר לא נרשמו למשחקי ליגת הכדורסל האזורית. הבן הקטן נהנה מהנוף, לא פחות מאבא.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10041.jpg)
במשחקה האחרון של קבוצת הגברים של הפועל גליל עליון בכדורסל מול בני הרצליה הוצגה בובת קמע חדשה, העונה לשם צביקי. שחקניות קבוצת הנערות של המועדון לא פספסו פגישה עם צביקי.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10043.jpg)
עם היציאה לפגרת המונדיאל נתב”ג התמלא בכדורגלנים. עבדאללה חליחל – הנציג של גוש חלב במ.ס כפר קאסם, פגש את ג’ון אוגו – בעבר “הגרזן” של הפועל באר שבע בעונות האליפות וכיום קשרה של מכבי קביליו יפו מהליגה הלאומית. השניים, ששיחקו בעונה שעברה יחדיו בהפועל נוף הגליל, לא החמיצו סלפי משותף.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10046.jpg)
במשחקה של עירוני קרית שמונה מול הפועל באר שבע צוין המאבק לאלימות כנגד נשים. ויקי אלקבץ כהן – מחזיקת תיק הספורט בעיריית צפת ונשים נכבדות נוספות, היו שם כדי להביע סולידריות.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10047.jpg)
ביציעים נצפתה נציגות נכבדת של ילדי בית הספר לכדורגל של הפועל עירוני צפת והמנהל שחק דהן, בעבר כדורגלן מ.ס כרמיאל והקבוצות הצפתיות.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10048.jpg)
קרן חמו – מהמושבעות שבאוהדות עירוני קרית שמונה, לא נותנת למצב המורכב של הקבוצה להשפיע על זמן האיכות עם האחד והיחיד שלה – הבן אלרואי.
![](https://www.galilole.org.il/wp-content/uploads/2022/11/10049.jpg)