כדורגל: קהת ואלו מצטרפים לקרית שמונה

הקשר רועי קהת חוזר לעירוני קרית שמונה, לאחר שחתם על חוזה לשתי עונות. המגן דור אלו חתם על חוזה לעונה אחת.

רק בשבוע שעבר איים איזי שרצקי, הבעלים של עירוני קרית שמונה, שלעונה הבאה תעלה הקבוצה בהתבסס על שחקנים מקבוצת הנוער של המועדון – בשל אכזבתו מגובה הפיצוי שיגיע ממשרד האוצר דרך מנהלת הליגות על נזקי משבר הקורונה, אך עושה רושם שעסקים בקרית שמונה כרגיל. אחרי החתמתם לעונה נוספת של השוער דז’וגאס ברטקוס והמגן השמאלי אמיר בן שמעון ולאחר החזרתו של הקשר אדריאן רוצ’ט וצירופו של החלוץ הברזילאי לוסיו מרינאו, עירוני קרית שמונה פותחת את השבוע החדש עם שתי החתמות בדמותם של הקשר רועי קהת והמגן הימני דור אלו.

הקשר רועי קהת בן ה-28 חתם על חוזה לשתי עונות, לאחר שהגיע להסכמה עם מכבי נתניה על התרת חוזהו. השחקן הגיע לעירוני קרית שמונה באמצע עונת 2013/14 והיה שותף בכיר לזכייה בגביע המדינה ההיסטורי. בעונה שלאחר מכן, היה שחקן הקישור הדומיננטי שלה – בעונה שבה כבש 12 שערים ובישל 9 שערים – שהובילו אותו לחתימה על חוזרה באוסטריה וינה ולסגל נבחרת ישראל. קהת התקשה להתאקלם באוסטריה חזר לארץ לשתי עונות במכבי חיפה ובעונה שעברה שיחק במכבי נתניה. אחרי ארבע עונות שבהן לא המשיך את הפריצה הגדולה שהייתה בקרית שמונה מקווה השחקן לשוב לאיתנו בקבוצה הצפונית.


מקווה לשוב לימים שמחים על כר הדשא. רועי קהת חוגג זכייה בגביע המדינה (צילום: ינאי שחם)

המגן הימני דור אלו בן ה-27, ששיחק בעונה האחרונה כמושאל בבני יהודה ת”א, חתם על חוזה לעונה אחת. אלו גדל במחלקת הנוער של מכבי פ”ת ושיחק בקבוצת הנערים ובתחילת דרכו בגיל הבוגרים של המועדון תחת הדרכתו של קובי רפואה, מאמן קרית שמונה. אלו נרכש לפני 3 עונות ע”י הפועל באר שבע והתקשה למצוא בה את מקומו ובעונה האחרונה ניסה את מזלו בקבוצה שאביו, מנשה, שיחק בה בצעירותו.


בקרוב לא יגיע כאורח לאצטדיון בקרית שמונה. דור אלו במדי מכבי פ”ת (צילום: פושקו)