הערב: ממב”ע מארחת את צפת בקרית שמונה

ליגה ב’ חוזרת עם מפגש בין שתי הנציגות שלנו במחוז צפון א’

ליגה ב’ חוזרת אחרי פגרה של שבועות. המחזור ה-13 במחוז צפון א’ ייצא הערב לדרך, בשעה 20:30, כשבמגרש הסינטטי בקרית שמונה תארח בני ממב”ע את הפועל עירוני צפת. הכניסה חופשית, הזדמנות לצפות בכדורגלנים מהגליל העליון והגולן, בערב נטול מונדיאל.

שתי הקבוצות מתייצבות למשחק, כשהן מדורגות בחלק התחתון של הטבלה ומקדימות במעט את הקו האדום. בתחילת העונה נפגשו הקבוצות בצפת למשחק גביע, שאותו האורחים מהגולן ניצחו 0:1. לצפת 9 נקודות – נקודה אחת יותר מאשר לבני ממב”ע. המשחק הערב יפגיש שתי קבוצות שספגו יותר משני שערים בממוצע למשחק. צפת תצטרך את ההגנה בראשות השוער בשאר דאהר והבלם והקפטן יוגב אלישע במיטבם. בחלק הקדמי תקווה צפת להמשכיות טובה של הקשר חננאל אברהם – שכבש עד כה ארבעה שערים, וכן תקווה ששחקני הכנף בן שמואלי ואושר שמקה והחלוץ שניר אברג’ל ישחזרו ימים יפים.

יצאו לפגרה עם ניצחון, ייצרו המשכיות? שחקני צפת (צילום: יגאל שיש)בני ממב”ע תצטרך את ההגנה בראשות השוער רביע בריק והבלם רואד שופי ביכולת גבוהה. בחלק הקדמי עיקר התקוות הן לתפוקה מצידם של החלוצים אסעד עמאשה ונאג’י אבו ג’בל ולבונוס מצידו של וויאם עמאשה, שצפוי גם הוא להשתלב במשחק.

יחזרו חדים מהפגרה? שחקני בני ממב”ע