מייסטר שיווק פירות
view counter
גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
הגיע הזמן להצטרף למרכז האיכותי בצפון לשיעורי ריקוד לילדים, נוער ובוגרים. בית המחול - מקצוענות ללא פשרות ויחס אישי מכל הלב
view counter

נטונט אצבע הגליל - לוח משחקים בית חרמון

דף הבית בית חרמון - לוח משחקים בית שיאון - לוח משחקים טבלה
 







מחזור 1 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - מעדן  חופשי    
- - - יראון מלכות ההר האיילות    
6.11.17 שני 20:30 כפר יובל איילות הצפון קשקשת ברשת 1-2 69-76
7.11.17 שלישי 20:30 חולתה חולתה כפר סאלד 2-0 50-39
10.12.17 ראשון 21:00 הגושרים הגושרים פנתרות חצור 0-2 51-55
9.11.17 חמישי 20:30 כפר בלום לבבות הבשן ביג מאמא 0-2 34-50
               
מחזור 2 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - חופשי ביג מאמא    
12.11.17 ראשון 19:00 איילת השחר האיילות חולתה 0-2 47-53
13.11.17 שני 20:30 הר וגיא כפר סאלד איילות הצפון 0-2 23-50
13.11.17 שני 21:00 דן מעדן הגושרים 2-0 50-32
14.11.17 שלישי 20:30 פיס חצור פנתרות חצור מלכות ההר - -
18.11.17 שבת 20:00 מרום גולן קשקשת ברשת לבבות הבשן 2-1 73-59
               
מחזור 3 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - חופשי הגושרים    
- - - יראון מלכות ההר מעדן    
19.11.17 ראשון 19:00 איילת השחר האיילות איילות הצפון 1-2 62-72
27.11.17 שני 20:30 פיס צפת ביג מאמא קשקשת 2-0 50-35
21.11.17 שלישי 20:30 פיס חצור פנתרות חצור חולתה 2-0 50-43
27.11.17 שני 21:00 כפר בלום לבבות הבשן כפר סאלד 2-0 50-33
               
מחזור 4 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - קשקשת ברשת  חופשי    
3.12.17 ראשון 19:00 איילת השחר האילות לבבות הבשן 0-2 42-50
4.12.17 שני 21:00 הר וגיא כפר סאלד ביג מאמא 0-2 38-50
11.2.17 ראשון 20:30 דנציגר - חטיבה איילות הצפון פנתרות חצור 2-1 68-58
5.12.17 שלישי 20:30 חולתה חולתה מעדן 0-2 33-50
- - - הגושרים הגושרים מלכות ההר - -
               
מחזור 5 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - מלכות ההר חופשי    
- - 20:30 דנציגר - חטיבה איילות הצפון מעדן    
25.12.17 שני 20:30 פיס צפת ביג מאמא האיילות 2-1 71-63
7.1.17 רביעי 21:00 הגושרים הגושרים חולתה 0-2 35-50
- - 20:30 כפר בלום לבבות הבשן פנתרות חצור 2-0 50-46
23.12.17 שבת 20:00 מרום גולן קשקשת ברשת כפר סאלד 2-0 50-31
               
מחזור 6 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - כפר סאלד חופשי    
1.1.18 שני 21:00 דן מעדן לבבות הבשן 2-0 50-28
18.2.18 ראשון 21:00 פיס חצור פנתרות חצור ביג מאמא 1-2 69-73
3.1.18 רביעי 21:00 הגושרים הגושרים איילות הצפון 0-2 39-50
31.12.17 ראשון 19:00 איילת השחר האיילות קשקשת ברשת 0-2 39-50
        מלכות ההר חולתה - -
               
מחזור 7 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - חופשי חולתה    
15.1.18 שני 20:30 כפר בלום לבבות הבשן הגושרים 2-0 50-40
13.1.18 שבת 20:00 מרום גולן קשקשת ברשת פנתרות חצור 1-2 71-74
15.1.18 שני 20:30 פיס צפת ביג מאמא מעדן 0-2 33-50
- - - - איילות הצפון מלכות ההר    
29.1.18 שני 21:00 הר וגיא כפר סאלד האיילות  0-2 36-50
               
מחזור 8 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - חופשי האילות    
- - - יראון מלכות ההר לבבות הבשן    
22.1.18 שני 21:00 דן מעדן קשקשת ברשת 2-0 50-38
23.1.18 שלישי 20:30 פיס חצור פנתרות חצור כפר סאלד 2-0 50-32
21.1.18 ראשון 20:30 חולתה חולתה אילות הצפון 0-2 34-50
11.2.18 ראשון 21:00 הגושרים הגושרים ביג מאמא 0-2 21-50
               
מחזור 9 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - אילות הצפון חופשי    
17.2.18 שבת 20:30 מרום גולן קשקשת ברשת הגושרים 2-0 50-34
4.2.18 ראשון 19:00 איילת השחר האיילות פנתרות חצור 2-1 69-65
        ביג מאמא חופשי    
31.1.18 רביעי 21:00 דן מעדן כפר סאלד 2-0 50-27
6.2.18 שלישי 20:30 חולתה חולתה לבבות הבשן 0-2 34-50
               
מחזור 10 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
- - - - חופשי פנתרות חצור    
        חופשי קשקשת ברשת    
14.2.18 רביעי 21:00 דן מעדן האיילות 2-0 50-32
26.2.18 שני 20:30 דניצגר -חטיבה אילות הצפון לבבות הבשן 2-0 50-29
25.2.18 ראשון 20:30 חולתה חולתה ביג מאמא 0-2 33-50
26.2.18 שני 21:00 הר וגיא כפר סאלד הגושרים 0-2 42-50
               
מחזור 11 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
19.2.18 שני 20:30 פיס צפת ביג מאמא איילות הצפון 2-1 71-61
20.2.18 שלישי 20:30 חולתה חולתה קשקשת ברשת 2-0 50-38
      הר וגיא כפר סאלד חופשי    
21.2.18 ראשון 19:00 איילת השחר האיילות הגושרים 2-0 50-33
20.2.18 שלישי 20:30 פיס חצור פנתרות חצור מעדן 0-2 43-50
- - - - לבבות הבשן חופשי    
 



כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital