כדורסל נשים: כמה קשה – ככה מתוק !

הפועל גליל עליון זכתה בניצחון 70:71 על בני יהודה ת”א, בסיומה של הארכה

קבוצת הנשים של הפועל גליל עליון חווה פתיחת עונה שונה בתכלית מקודמותיה, בהן הייתה נחשבת לקבוצה מובילה בליגה הלאומית. הקבוצה הגלילית עברה בקיץ מתיחת פנים ותהליך הצערה ותחת הדרכתה של נטלי שדה מנסה למצוא את מקומה בליגה, למרות סגל קצר וצעיר. הערב אירחה הקבוצה הגלילית באולם ביסוד המעלה את בני יהודה ת”א, שדורגה בחלק העליון של הטבלה. שחקניות הגליל, שעמדו על מאזן של חמישה הפסדים וניצחון אחד, אירחו קבוצה שעמדה על מאזן של שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים.

אחרי שלושה רבעים בהן הקבוצה התל אביבית צעדה ביתרון – 6:15 בתום הראשון, 23:31 בתום השני, 46:53 בתום השלישי, הגיע לו רבע אחרון צמוד במיוחד, שהסתיים בתוצאת שוויון 60:60, שהובילה להארכה צמודה במיוחד, שהסתיימה בניצחון דרמטי 70:71 לזכות הגליל, בזכות צמד קליעות עונשין מוצלחות של עדי אלטמן והחטאה של בני יהודה בהתקפה האחרונה של המשחק. ניצחון שני העונה לשחקניות הגליל, ניצחון ראשון העונה באולם ביסוד המעלה.

רשימת קלעיות הפועל גליל עליון: מיתר אסולין שומרת על יציבות עם 24 נקודות, עדי אלטמן – 15, מיקה ביתן – 13, מיקה פלג ועמית מלכה 7 כ”א, יעל שטיינברג – 5. ראויה למחמאות אמה פלג, שאמנם לא קלעה, אך הכניסה הרבה אנרגיות ומרץ בדקות שבהן שיחקה, עד שנאלצה לעזור את המגרש בשל פציעה.

שמחת המנצחות. שחקניות הקבוצה והמאמנת, נטלי שדה, בסיום המשחק