כדורגל: בני ממב”ע הפסידה בבענה

עם סגל קצר מאוד נחלה הקבוצה מהגולן הפסד 5:3 במשחק החוץ בבענה. ווג’די אלקיש, מאמן-שחקן הקבוצה, כבש שער מרהיב

*. סיוע להכנת הכתבה: ענאן עמאשה

אין דבר שבני ממב”ע יכולה הייתה לבקש יותר מאשר היציאה לפגרת המונדיאל. הבעיות הכספיות והפציעות, שגורמות לה להתייצב למשחקים האחרונים בסגל קצר מאוד, מקשות מאוד על הקבוצה להימלט מתחתית הטבלה וגורמות לה לספוג לא מעט שערים והפסדים.

היום בצוהריים התארחה הקבוצה מהגולן אצל קבוצת מרכז הטבלה של בני בענה, שניצלה עד תום את מצבה של ממב”ע וכבר לאחר 20 דקות צעדה ביתרון 0:3. ממב”ע הצליחה לחזור למשחק עם שער במבצע אישי שכבש ווג’די אלקיש, שעבר חמישה שחקנים ובעט לרשת, ושער נוסף של נאג’י אבו ג’בל – שהשתלט על כדור ששלח אליו אדהם ספדי ובעט מהרחבה לרשת וקבע את תוצאת המחצית הראשונה – 2:3 לזכות בענה.

אולי ייקח אותו לברצלונה? ווג’די אלקיש זוכה לריספקט מג’ורדי קרויף – כיום המנהל הספורטיבי של ברצלונהאת המחצית השניה ממב”ע החלה עם יוזמה התקפית, שלא תורגמה להבקעת שער שוויון. הקבוצה המארחת, שמשורותיה הורחק שחקן, הצליחה שוב להוליך ביתרון של שני שערים, זאת לאחר שג’וליאן אל מרעי הכשיל ברחבה שחקן מקומי, ספג כרטיס אדום ואת בעיטת הפנדל בענה ניצלה כדי להגדיל את יתרונה. לאחר מכן, שער נוסף שכבשה בענה הגדיל את יתרונה ל-2:5. בשלהי המשחק שער שכבש אסעד עמאשה בבעיטת פנדל קבע את תוצאת המשחק – 3:5 לזכות ממב”ע.

צריכים לחזור בצורה הרבה יותר טובה מהפגרה. שחקני ממב”ע