עטיפה היא לא תחליף לחווית צפייה

ניקיטה טימופייב, מראשי אוהדי עירוני ק”ש, בטור על מצבו של האצטדיון העירוני.

לאחרונה האצטדיון בקרית שמונה זכה לצביעה של קירות החזית. הרעיון? נחמד, הביצוע? לא להיט. יש דברים יותר חשובים לטפל בהם באצטדיון, מאשר לצבוע את הקירות של האצטדיון הפונים כלפי הכביש. כמי שפוקד את האצטדיון משחר ילדותו, אלה הן התובנות שלי:

1. לשפר את החוויה של האוהד יותר חשוב מהנראות של עטיפת האצטדיון. כצעד ראשון יש להחליף לכסאות יותר טובים – ולא מפלסטיק.

2. היציע המזרחי, שמכונה בפי רבים היציע החדש, זה היציע ש ב-90 אחוז מהמשחקי הקהל יושב שם. אפשר וצריך לשדרג שם את הכניסה לאצטדיון. מה זה אומר בפועל? לדאוג להעיף את העשביה שיש שם מהר. כמובן לנקות את כל הזבל שנאסף בפינות של האצטדיון.

3. להוסיף מחוץ לאצטדיון תאורה ראויה לליגת העל.

4. לשדרג את אזור הקופות. עם כל הכבוד, זו לא קנטינה..

5. לשדרג את רמת הכריזה במשחקים.

קירות היציע המרכזי באצטדיון לאחר הצביעה (צילום: דוברות עיריית קרית שמונה)ללא ספק יש הרבה דברים חשובים יותר, מאשר לצבוע בחוץ. גם ככה בשנה הבאה הכל יהיה בצבע אחיד בגלל מזג האוויר. קבוצה שמשחקת בליגת העל מעל עשור וחצי ראויה לטיפה יותר. לא ביקשנו גגון וחווית צפיה כמו בקאמפ נואו. אנחנו מבקשים דברים בסיסים , כדילשפר את החוויה של האוהד.

ארגון האוהדים ישמח לסייע בכל דבר, בשביל לשפר את חווית הצפייה של כולנו, למען כל האוהדים. האצטדיון שלנו הוא הפנים של העיר. כל אוהד שיגיע מבחוץ יחשוב שככה העיר שלנו נראית. אני פונה ליורם ממן היקר – מחזיק תיק הספורט בעירייה, נא טיפולך המסור.

אי שם בגבהים ביציע. ניקיטה טימופייב איתן ביציע האוהדים (צילום: פושקו)