כדורסל גברים: ברק פלג ממשיך בגליל

המאמן המצליח חתם על חוזה לשתי עונות נוספות בהפועל גליל עליון.

להצלחה יש בסיס להמשכיות. לאחר שהוביל את הפועל גליל עליון לזכייה באליפות הליגה הלאומית וחזרה לליגת העל אחרי 14 שנים, לאחר שהוביל את הקבוצה עד לבית העליון והפלייאוף העליון של ליגת העל והזכייה באליפות הליגה הבלקנית, חתם אחה”צ ברק פלג (50) על חוזה לשתי עונות נוספות בהפועל גליל עליון. בנוגע ליתר אנשי הצוות ולמבנה הצוות המקצועי בעונה הבאה, יש לצפות להודעות בעניין מדוברות הקבוצה.

תגובת יו”ר המועדון טמיר אברהמס: “אנחנו מאוד שמחים על החתמתו של ברק פלג לשנתיים נוספות. בשנתיים האחרונות חווינו הצלחה משותפת גם בפן המקצועי, וגם בהתאמה של ברק למועדון ולפיתוח השחקנים. לברק חלק משמעותי בהישגים של המועדון – זכייה בליגה הבלקנית, והעפלה לבית העליון ולפלייאוף בעונה הראשונה בליגת העל. אנחנו מאוד מרוצים מההתקדמות של המועדון, ונשמח לראות את התהליכים האלו ממשיכים. גליל עליון זה מועדון שונה ממועדונים אחרים בליגת העל – אנחנו רוצים לייצר המשכיות עם הצוות המקצועי, שתאפשר את המעטפת המקצועית להתפתחות. לשמחתנו אפשר לראות את התוצאות בשטח. המון בהצלחה לברק!”

תגובתו של ברק פלג: “הדבר הכי טבעי בשבילי היה להמשיך בגליל. זה היה הדבר היחיד שרציתי, למרות כל מיני אופציות שצצו. לא באמת חשבתי שאלך למקום אחר. אני מרגיש שהגליל זה לגמרי חלק מהבית שלי, מועדון שאני רוצה להיות שותף לגדילה ולהצלחה שלו. הייתה לנו עונה מיוחדת – גם החיבור לקהל וגם מה שיצרנו בגליל. העונה השניה תמיד יותר קשה, אבל אנחנו באים אליה מנוסים ואני חושב שזה שאני נשאר פה לשנתיים הבאות זה מראה גם על הדרך של המועדון. לי זה היה חשוב מאוד ההמשכיות הזו. אנחנו גליל ויאללה גליל”.

מרגיש בבית. ברק פלג (צילום: גיל נוימן)