לקראת סופ”ש בהיקף מצומצם

כל מה שצריך לדעת לקראת סופ”ש בגזרת מחלקות הנוער, בכתבה הבאה.סופ”ש של כדורגל במחלקות הנוער בפתח – ואנחנו כאן כדי לעשות סדר בעניינים. בסופ”ש הקרוב חלק מהקבוצות של עירוני קרית שמונה יהיו בפגרה מסיבות שונות, שתיים מקבוצות הפועל עירוני צפת ישחקו בתחילת השבוע הבא ובהפועל מרום הגליל רק קבוצת הנוער תתייצב למשחק. בכל מגרשי האזור, המשמשים את מחלקות הנוער, תוכלו לצפות במשחקים. הכניסה בהתאם לעמידה בתנאי התו הירוק.

מחכים לכם במגרש. שחקני קבוצת נערים ג’ של מ.ק קצריןלפני שנגיע למשחקי סופ”ש, עדכונים על משחקים שנערכו ביום רביעי בגזרת קבוצות ילדים א’, שמשחקות בליגת צפון 1: הפועל מרום הגליל כבר לא עם מאזן מושלם בליגת צפון 1, לאחר שסיימה בתוצאת שוויון 1:1 את המשחק מול אחווה כפר מנדא, שנערך במגרש הסינטטי בקרית שמונה. עשר דקות לסיום עלתה כפר מנדא ליתרון, אך שער שכבש שוהם אזרואל בדקה האחרונה מנע ממרום הגליל הפסד. הפועל עירוני צפת ניצחה 0:4 את בני דיר אל אסד. עילאי טוויזר כבש שלושער, קורן סויסה כבש שער אחד.

ניצחון ביתי גדול. קבוצת ילדים א’ של הפועל עירוני צפתמשחקי יום שישי

11:00, כפר סמיע: קבוצת ילדים א’ של מ.ק קצרין תתארח אצל איחוד כפר סמיע.

11:30, בוקעאתא: קבוצת ילדים א’ של בני ממב”ע תארח את הפועל עירוני צפת.

12:30, הסינטטי בקרית שמונה: קבוצת הנוער של הפועל מרום הגליל תארח את מוליכת טבלת צפון 1, הפועל דיר חנא. לשתי הקבוצות מספר נקודות זהה, אך דיר חנא שיחקה משחק אחד פחות ממרום הגליל.

12:30, קצרין: קבוצת נערים ג’ של מ.ק קצרין תקווה לשמור על מאזן מושלם בפסגת טבלת צפון 1, כשתארח את עירוני טבריה – שאותה היא מקדימה ב-9 נקודות.

14:30, שפרעם: קבוצת ילדים ב’ של הפועל טובא תתארח אצל מ.ס שפרעם.

13:05, מעלות: קבוצת ילדים ג’ של בני ממב”ע תתארח אצל סקציה מעלות תרשיחא.

13:30, קיבוץ מעגן: קבוצת נערים ג’ של הפועל עירוני צפת, שמרוחקת 5 נקודות מפסגת הטבלה, תתארח אצל הפועל עמק הירדן – שאותה היא מקדימה ב-7 נקודות.

14:45, כפר בלום: קבוצת ילדים ג’ של הפועל גליל עליון תארח את איחוד בני שפרעם.

15:00, עכו: קבוצת טרום א’ של עירוני קרית שמונה תתארח אצל הפועל עכו.

שוב פעם הם במשחק המרכזי של המחזור. קבוצת הנוער של הפועל מרום הגליל
משחקי השבת – מ.כ גליל גולן


הצגה משולשת במגרש בכפר בלום: בשעה 09:00 תארח קבוצת ילדים ג’ את הפועל עירוני כרמיאל, בשעה 11:00 קבוצת טרום א’ תארח את אהלי טמרה ובשעה 13:00 תארח קבוצת ילדים ב’ את הפועל כאוכב.

מקווים לניצחון ביתי. קבוצת ילדים ב’ של מ.כ גליל גולןמשחקי השבת – בני ממב”ע

10:30, תרשיחא: קבוצת נערים ב’, שמוליכה את טבלת הצפון, תתארח אצל הפועל תרשיחא – שאותה היא מקדימה ב-6 נקודות.

14:00, בוקעאתא: קבוצת הנוער, שמקדימה בזכות יחס שערים את הקו האדום, תארח את נועלת הטבלה – צעירי טייבה, שאותה היא מקדימה ב-6 נקודות.

הזדמנות לשפר עמדות. קבוצת הנוער של בני ממב”עמשחקי השבת – עירוני קרית שמונה

11:00, הסינטטי בקרית שמונה: קבוצת נערים ב’, שמקדימה ב-3 נקודות את הקו האדום של טבלת ליגת העל, תארח את מכבי חיפה – שמדורגת במקום הרביעי בטבלה.

13:00, הסינטטי ברעננה: קבוצת נערים א’, נועלת טבלת ליגת העל, תתארח אצל הפועל רעננה – שמדורגת בחלק העליון של מרכז הטבלה.

15:00, רמות מנשה: קבוצת ילדים ג‘ תתארח אצל הפועל רמות מנשה מגידו.

יצליחו לחזור עם ניצחון ראשון העונה? קבוצת נערים א’ של קרית שמונה