החיילים המצטיינים של צפת

חמישה חיילים בני העיר צפת קיבלו תעודת הוקרה ושי בחסות בנק הפועלים על הצטיינות בשירותם הצבאי. הטקס התקיים בלשכת ראש העיר בצפת.

משתתפי הטקס בלשכת ראש עיריית צפת, שוקי אוחנה

טקס הוקרה לחיילים מצטיינים בני העיר צפת התקיים בלשכת ראש העיר, שוקי אוחנה בהשתתפות  טלי לגזיאל, מנהלת מרכז הצעירים בעיר, יניר גרליק- רכז חיילים, כפיר ענבר, מנהל סניף בנק הפועלים צפת וכמובן החיילות והחיילים המצטיינים:

המצטיינים, שנבחרו על ידי צה”ל כמצטייני רמטכ”ל או מצטייני אלוף הפיקוד, הם: ניב בן שמעון, אוריה יעקב, רויטל סולומון, שי בן חיים ואופק אלבז.

ראש העיר ציין את החשיבות שהוא רואה בהשקעה בשירות הצבאי, קיבל סקירה מכל חייל על פועלו והצטיינותו ובירך את המצטיינים באופן אישי. כנציג בנק הפועלים בירך כפיר ענבר מנהל סניף צפת,  את החיילים והחיילות המצטיינים ואיחל להם שימשיכו להצטיין בכל אשר יפנו, בערכים, בהישגים בלימודים ובעשייה.

אחת החיילות המצטיינות עם השי והתעודה

מטעם המחלקה לאחריות חברתית של בנק הפועלים בשם סניף צפת הוענק לכל חייל וחיילת שי מכובד שכלל: תיק גב גדול, תיק יום עם שלוקר, ערכה לחייל, ארנק, בקבוק מים ועוד.

“בנק הפועלים רואה חשיבות רבה בחיזוק הקהילה בה הוא פועל. בשם עובדי סניף הבנק והסניף הודיתי לראש העיר על הזכות להמשיך ולעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם העיריה לטובת בני ובנות העיר”.

צילומים: עירית צפת