פלאשים בגליל: אכן, חג אביב שמח

כמדי שבוע, פינת “פלאשים בגליל” עם אייטמים בהשתתפות אנשי ונשות ספורט גליליים.

תמונת השבוע: הבריכה בכפר בלום חזרה לפעילות מבצעית לרגל בוא האביב והקיץ. הצוות המצוין בראשותם של אמיתי רובין, רועי שחר ואסלן אבו סלאח, מבטיחים לרוחצים עונת רחצה מהנה ובטוחה.עוברים לתמונות מרוח חג הפסח: שופט הכדורסל המיתולוגי – אלדד דיניסמן, נהנה מאווירת חג הפסח עם המשפחה בביתם בקיבוץ שניר.דרור ביטון – השוער של קבוצת ותיקי קרית שמונה, שבימים אלה עובר קורס מאמנים, קיבל את החג בשמחה גדולה בהרכב משפחתי מלא.הכדורגלן בדימוס וסוכן השחקנים המבטיח בהווה, אריאל בוזורגי, הדרים עד לאילת לחופשה משפחתית יחד עם האישה דנית ועם ביתם. 


ברוך מזרחי – מנהלה המסור של קבוצת הכדורסל מ.ס “דניאל” צפת, פתח רשמית את עונת הרחצה בנהר הירדן.משפחת מקנלי מאיילת השחר, שידועה כמשפחה של רצים ואתלטים, יצאה בהרכב מלא לטיול שטח בגולן ונהנתה מכל רגע.


זוהר לבקוביץ’ – נשיא קבוצת הכדורסל של הפועל גליל עליון, החל עונה חדשה בתוכנית הטלויזיה “הכרישים”. גם הבן החמוד הגיע לצילומים.כדורגלני קבוצת נערים ב’ של הפועל מרום הגליל חגגו בשבוע שעבור כפליים: גם ניצחון על בני מראר וגם יום הולדת למאמן האהוב, משה שלי, לו אנו מאחלים המון מזל טוב, בריאות בשפע והצלחה רבה.משפחת עמוס הספורטיבית, ששורשיה הם בכפר בלום, חגגה עם מגוון ספורטאיה את החג: דני – שוער מכבי נתניה, נתן – שחקן הרוגבי הידוע והאחראי על ה”סלפי”, מיכאל – שעושה חיל בתחום הריקוד.השחיין אביתר לוי – מקבוצת הבוגרים של אגודת השחייה הפועל גליל עליון, השיג בסופ”ש שעבר את הקריטריון המיוחל להשתתפות באליפות ישראל. שאפו ענק ואיחולי הצלחה מכולנו.