עופחא דה פסחא

מפעל ‘עוף הגליל’ של החברה לפיתוח הגליל, נרתם לסייע למשפחות נזקקות וחילק מארזי מוצרי עוף. המבצע התקיים בשיתוף מחלקת הרווחה של עיריית קרית שמונה והמתנ”ס העירוני.

ראש עיריית קרית שמונה, אביחי שטרן, עם מנכ”ל עוף הגליל, גדי נתניאל

לקראת חג הפסח, מפעל ‘עוף הגליל’ של החברה לפיתוח הגליל, חילק מאה מארזים למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח מארזים עם מוצרי עוף,  קמחא דפסחא’ לתושבי העיר קריית שמונה, בשיתוף מחלקת הרווחה ומתנ”ס ארתור פוקס בקריית שמונה.

גדי נתניאל, מנכ”ל ‘עוף הגליל’ אמר: “עוף הגליל מעניק לאורך השנה תרומה ואף מסייע בשיפוץ מוסדות חינוך שונים בקריית שמונה. השנה אנו מעניקים 100 מארזי מוצרי עוף, למשפחות נזקקות.

“‘עוף הגליל’ הינו המעסיק הגדול ביותר בקריית שמונה ואנו רואים בכך שליחות וחובה של מפעל הממוקם בעיר, לתרום ולסייע לקהילה. אני גאה בעובדי המפעל, שעובדים בימים אלו ללא הפסקה ובהתאם לתקנות משרד הבריאות, בכדי לספק מוצרי עוף מובחרים מהגליל, לעם ישראל לקראת חג הפסח”.

ראש עיריית קריית שמונה, אביחי שטרן, שהגיע למתנ”ס ארתור פוקס עם סגנו יורם ממן וצוות הרווחה בעירייה, נפגש עם מנכ”ל ‘עוף הגליל’ גדי נתניאל וברך את הנהלת ועובדי המפעל על תרומת מגוון רחב של מוצרי עוף לחג לעשרות משפחות נזקקות בעיר

באותו מעמד אמר ראש העיר: “למפעל ‘עוף הגליל’ מסורת מבורכת וארוכת שנים של תרומה לקהילה וסיוע לנזקקים בעיר, אשר תרם וסייע גם לאורך כל שנת הקורונה לנזקקים. אני מודה ל’עוף הגליל’ וצוות העובדים ומאחל לכולנו חג שמח ובריא”.

צילומים: עוף הגליל