עיצוב גבות טבעי לגמרי

אֵלָה  בן שימול מקרית שמונה מעצבת גבות בשיטה טבעית. היא משווקת בלעדית של תכשיר המונע נשירת שערות בגבות, והמוניטין שצברה מביא אליה לקוחות מקרוב ומרחוק

כבר כשהיתה בגיל 12 התחילה אֵלָה בן שימול (32 קרית שמונה) להתנסות בעיצוב גבות כתחביב, ומי שנהנו מהכישרון המתפתח בתחום היו חברותיה וקרובות משפחה. לפני כחמש שנים היא החליטה להפוך את התחביב למקצוע.

עם הזמן היא צברה מוניטין וכיום יש לה קהל לקוחות נרחב, ונשים מגיעות לא רק מהאזור הקרוב לקרית שמונה, אלא גם מעפולה, צפת, כרמיאל, ויש גם נשים ממרכז הארץ שמשלבות נופש בצפון עם עיצוב גבות אצל בן שימול.

אותן נשים שמגיעות לקליניקה של אֵלָה בן שימול יודעות שעיצוב גבות אצל אֵלָה הוא לא רק עניין טכני. יש לאֵלָה את הטאצ’ המיוחד. היא מתבוננת בפניה של הלקוחה ויודעת מה נכון עבורה.

בעבר היתה מוסכמה שגבות אצל נשים צריכות להיות דקיקות. התפיסה הזו השתנתה וכיום יש יותר נטיה לחפש את המראה הטבעי. “המראה צריך להיות מטופח, אך טבעי ומותאם למראה הכללי של הפנים”, מסבירה אֵלָה.

עיצוב הגבות מצריך התמודדות עם תופעה שלא מעט נשים סובלות ממנה והיא נשירת שיער בגבות. יש פתרונות מלאכותיים לתופעה כמו קעקוע למשל, אך אֵלָה בן שימול מעדיפה את הדרך הטבעית. היא משווקת בלעדית של מוצר אותו היא מייבאת מחו”ל, והתכשיר הזה מחזק את שורשי השיער ומונע את הנשירה.

אֵלָה  לא שוקטת על השמרים ומשתדלת ללמוד ולהתחדש. באחד הימים היא ראתה באינסטגרם שיטה ייחודית למה שמכונה “הרמת גבות”. היא החליטה שהיא רוצה ללמוד, וטסה לרוסיה כדי ללמוד את השיטה מאותה קוסמטיקאית שפיתחה אותה.

פרט לטיפול הסטנדרטי לנשים שמגיעות אליה, אֵלָה בן שימול מעניקה את הידע שלה בעיצוב גבות לכל מי שרוצה ללמוד. השיעורים שהיא נותנת הם פרטיים, רק תלמידה אחת בכל שיעור. וזה כולל שלושה מפגשים.של שעתיים כל מפגש.

השנה האחרונה לא היתה שנה שגרתית בגלל מגיפת הקורונה. אֵלָה עובדת בהתאם למגבלות וההנחיות של משרד הבריאות. אותן נשים שרגילות להגיע אליה באופן קבוע מייחלות כבר ליום שבו הן יוכלו בכל עת להגיע לקליניקה של אֵלָה, כי קשה למצוא תחליף ליכולת שלה לתת לכל אישה את המראה הטבעי והנכון.
לעוד פרטים, ניתן לפנות לאלה דרך מספר הטלפון: 0547303068