90 טון על גלגלים

קואופרטיב הגליל העליון רכש את אחת המשאיות החזקות בעולם להובלת ציוד כבד. המשאית מתוצרת וולוו היא המילה האחרונה בתחום הרכב הכבד, ומשקלה פלוס מטען הוא 90 טון

קואופרטיב הגליל העליון, של החברה לפיתוח הגליל, רכש לצי המשאיות שלו, משאית חדשנית ומתקדמת להובלת ציוד כבד, של חברת “וולבו” בעלת 540 כוח סוס, המיועדת להובלת רק”ם (רכב קרבי משוריין), ציוד חקלאי והנדסי, אבן ענק ליבוש ים ומזח ועוד והובלת מטענים חורגים בגובה של עד  5 מטר, עד משקל 90 טון ועד רוחב3.70 .

מנכ”ל קואופרטיב הגליל העליון, קובי מונוביץ אומר: “קואופרטיב הגליל העליון מרחיב את פעילותו בתחום הובלת ציוד כבד וחורג. רכשנו משאית חדישה ומתקדמת המסוגלת להוביל מטענים במשקל של 90 טון נטו.

“זו משאית הנחשבת לאחת מהמשאיות החזקות בעולם, בעלת מערכות חכמות ומתקדמות, יציבות מקסימאלית של מערכת בקרה המפעילה בלמים נפרדים בכל גלגל, בקרת אקלים אוטומטית, תיבת 14 הילוכים הניתנת לשליטה קלה ומלאה של הנהג, המאפשרת חילוץ עם כננת ועוד. הרכישה הינה חלק מהאסטרטגיה לשנת 2021 בכניסה מאסיבית יותר לתחום הובלת הציוד הכבד”.

כזכור, הובילו לאחרונה משאיות ‘קואופרטיב הגליל העליון’, במבצע בזק, את ציוד המקררים העמוקים, לטובת חיסוני הקורונה, מנמל חיפה הישר לחברת ‘טבע’, שם הוקפאו החיסונים לרמת טמפרטורה של 70- מעלות צלסיוס.