רוגבי: שחקני הגליל מקום ראשון בליגה

בסופ”ש האחרון פתחו במחלקת הרוגבי את העונה עם טורניר ראשון לנשים ומשחק ראשון לבוגרים. הבוגרים השיגו ניצחון ראשון העונה וכבשו את המקום הראשון בטבלה והנשים סיימו את הטורניר הראשון במקום השלישי. יניב גרטי: הייתה לנו אחלה פתיחת עונה”

בענף הרוגבי בעמותת הספורט, אף אחד לא נח בסופ”ש האחרון. קבוצת הנשים יצאו לטורניר ראשון לעונה, קבוצת הבוגרים אירחה את שחקני מנשה למשחק ליגה ראשון – חוויה ספורטיבית נפלאה.

קבוצת הנשים יצאו לטורניר ראשון העונה. מלבד שחקניות הגליל השתתפו גם שחקניות רעננה, תל אביב, ראשון לציון וחיפה. שחקניות הגליל לא באו לאחר הכנה מושלמת, אך שמחו מאוד לפתוח את העונה. הטורניר הסתיים במקום השלישי כששחקניות הגליל משיגות תוצאת תיקו אחת ושני הפסדים. בעמותת הספורט מרוצים מפתיחת העונה ומחכים כבר לטורניר הבא.

שחקניות הגליל על כר הדשא במכון וינגייט – התגעגעו לזה מאוד

במקביל לקבוצת הנשים, קבוצת הבוגרים אירחו את ממוטות מנשה למשחק ליגה ראשון שהסתיים בניצחון 26-12. יניב גרטי, יוני פרטיג, דוד ליפין ונבו אשל השיגו נקודות טריי, בנוסף לשלוש (!) בעיטות המרה נהדרות של דניאל שמשון, לצד משחק טקטי גאוני הביאו את הניצחון. קבוצת הבוגרים נמצאת כעת במקום הראשון בליגה וממשיכה להתאמן לקראת המשחק הבא.

שחקני הגליל משתלטים על כדור

“הייתה לנו אחלה פתיחת עונה” סיכם יניב גרטי, מנהל מחלקת הרוגבי בעמותת הספורט. “אנחנו עדין רק מסירים את החלודה ולא באים לאחר הכנה אידיאלית, אך שמחים על כל רגע שאנחנו יכולים להיות במגרש. השחקנים והשחקניות רק משתפרים בכל אימון וזה בא לידי ביטוי במגרש, בטורנירים ובמשחקים הבאים כבר נרגיש את ההבדל. אני גאה בשחקנים ובשחקניות, לא פשוט לחזור לשחק לאחר תקופת אימונים כה קצרה. אני שמח, גם אם זה רק לשבוע להוביל את הליגה הישראלית לרוגבי בוגרים, דבר שמעולם לא היה.”