פרס חינוך לישיבתית אמי”ת צפת!

בית הספר התיכון הדתי בצפת, ישיבתית אמי”ת, זכה בפרס הצטיינות לשנת תש”ף מטעם משרד החינוך

ועדת מיוחדת במשרד החינוך להענקת פרס החינוך הדתי, במנהל החינוך הדתי במשרד החינוך העניקה את פרס הצטיינות לשנת תש”ף לישיבה התיכונית אמי”ת צפת!.

הפרס ניתן לישיבה על פיתוח תוכניות לימודים המבוססות על עקרונות הבחירה, השתתפות ולקיחת אחריות תוך מתן ביטוי למיצוי סגולותיו של כל תלמיד. כמו כן, על קידום חדשנות ויוזמה באמצעות מגוון עשיר של דרכי חשיפה והתנסות בתחומי האומנות והיצירה עם הפנים לשונות בקהילה. על אחריות קהילתית ביישום אבן הדרך, חסד וחמ”ד בקהילה, בהובלת פרויקטים עירוניים ובסיוע לרווחת האוכלוסיות השונות בעיר על גווניהן וייחודן.

בשל המגבלות של מגיפת הקורונה, החליפה את הטקס החגיגי פגישה בלשכת ראש העיר בהשתתפות מנהל מחוז צפון של רשת אמי”ת,  מר צאלון סארי, מנהל הישיבה הרב נדביה נאה ומנהל אגף החינוך מוטי כהן בה נמסר הפרס, שהוענק קודם לכן ע”י צמרת משרד החינוך בחמ”ד, באמצעות הזום.

מעמד הענקת הפרס בעיריית צפת

בעיריית צפת מציינים כי פרס זה מצטרף לעלייה משמעותית באחוזי הזכאות לבגרות בעיר במהלך השנה האחרונה מ-83.7 אחוזים בשנת תשע״ח לנתון של 86.5% בתשע״ט.  בישיבה התיכונית אמי”ת בצפת היתה עליה  מ  75.6  באחוז הזכאות לבגרות  ל 88.9 אחוזים, בכנפי יונה טיפסו מ 62.5 ל  86.7 אחוז, באולפנית ובבית לנה שמרו על האחוזים הגבוהים 91.8 ו-91.5 בהתאמה וברב תחומי 81.4 אחוזי זכאות.

ראש עיריית צפת ויו״ר אגף החינוך שוקי אוחנה ציין: ״אני מברך את צוות הישיבה- הרב יורם רוזנבאום, מנהל חטיבת הביניים הרב אביאל עמיאור מנהל הישיבה הרב נדביה נאה, הצוותים החינוכיים, התלמידים, ההורים וכל אגף החינוך בצפת על ההישג המרשים, הכבוד הגדול שהביאו לעירנו בזכייה בפרס החינוך”.