השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
האיש שירגיש, יקפיץ וילהיב את הקהל שלכם. מי שידאג להרים את האירוע שלכם לגבהים חדשים. DJ אילון ישראל – תקליטן הבית של הצפון!
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter

מועדון האופניים TNT גליל עליון

שווארמה יוסף אקספרס קריית שמונה
view counter
הפיראט האדום - חנות הצעצועים הזולה בצפון!
view counter
איב מוסרי פילאטיס - סטודיו לפילאטיס מכשירים
view counter
איטליה הקטנה
view counter
מגזין אופניים - האתר השיתופי המוביל לרוכבים
view counter
EMS Plus ראש פינה - סטודיו אימוני כושר בשיטה מהפכנית
view counter
דוגי סטייל - מזון וציוד לחיות מחמד, מספרה לכלבים וחתולים
view counter
שיפודי הקריה
view counter
מאמו - מוצרי תינוקות
view counter
בי אקטיב - ביגוד ספורט מקצועי
view counter
אוחנה סנטר - המרכז לאספקה טכנית
view counter
צ'יז פיצה - Cheese Pizza
view counter
אורי רובין - רפואה סינית משלימה
view counter
פיורינה ספא מן הטבע - הגושרים מלון בטבע
view counter
בייקרס אליפלט - המרכז הצפוני לרוכבי אופניים
view counter
מרכז שרות פיאט החולה - פחחות וצבע לכל סוגי הרכב
view counter

תוצאות מרוץ מעלות תרשיחא הבין לאומי 2012 - עלית

מאת: 
עידו סירקין
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
16.03.12
    Elite Men          
Place rider no Last Name First Name UCI Code Team Laps Total Time
1 5 LOO MARTIN EST19880409 A.S.D HARD ROCK MERIDA 6 01:59:31
2 10 SONNTAG BENJAMIN GER19800730 SKI-CLUB WILLINGEN 6 02:00:05
3 16 GOGOLEV MAXIM RUS19811026 CC ROMA MTB TEAM 6 02:01:29
4 8 TITARENKO DMITRO UKR19901123 ISD MTB TEAM 6 02:02:20
5 4 PECHENIN EVGENIY RUS19840414 FORWARD UDMURTIA 6 02:03:33
6 1 HIRANO SEIYA JPN19870515 bridgestone anchor 6 02:04:46
7 33 Haimy Shlomi ISR19890619 Focus MIG 6 02:07:07
8 13 HOLLENSTEIN TOBIAS SUI19820513 BISCHIBIKES 6 02:08:59
9 6 DJURDJIC BOJAN SRB19840513 SALCANO FACTORY TEAM 6 02:11:10
10 11 KOLLER RONNY SUI19920612 BISCHIBIKES 6 02:13:46
11 2 KOROLEV ANTON RUS19921216 FORWARD UDMURTIA 6 02:16:41
12 37 Oded Danon ISR19760404 CCC 6 02:20:15
13 3 BELOKRYLOV ALEXEI RUS19830930 FORWARD UDMURTIA 6 02:25:27
14 34 Eliad Daniel ISR19880520 CCC 5 02:00:12
15 38 Shaked Frank ISR19920717 CCC 5 02:02:26
16 30 Benjamin Schmidt ISR19910212 רוכבי ת"א TACC 5 02:03:23
17 36 Goldstein Roy ISR19930520 TEAMISGAV 5 02:18:52
18 35 Shimon Ron ISR19840403 ECO TEAM 4 01:39:44
19 31 Straschnow Noam ISR19810428 מועדון בשביל האופניים בגליל 4 01:48:00
20 9 RYSENKO SERGII UKR19800315 ISD MTB TEAM 3 00:55:57
DNF 7 MARIC ALEKSA SRB19910524 SALCANO FACTORY TEAM 2  
DNF 14 KAZANTSEV KIRILL KAZ19860417 TEAM KAZAKHSTAN 2  
DNF 32 Pekatch Dror ISR19810515 D.P TREK 1  
DNF 12 WICKI MICHEL SUI19910314 BISCHIBIKES    
DNF 15 SELEDKOV IVAN RUS19830105 CC ROMA MTB TEAM    
               
               
               
    Elite Women          
place rider no last name first name code uci team הקפות total time
               
1 56 Bar-Ziv Yuval ISR19930606 TNT גליל עליון 4 01:49:25
2 54 KROMPETS NATALIIA UKR19870215 ISD MTB TEAM 4 01:50:12
3 57 GOGOLEVA ELENA RUS19800711 CC ROMA MTB TEAM 4 01:51:35
4 51 DE JAGER NICOLETTA NED19830103 MPL SPECIALIZED MTB TEAM 4 01:52:01
5 53 NABEREZHNA KATERINA UKR19900916 ISD MTB TEAM 4 01:54:00
6 50 KONOVALOVA ANNA RUS19921120 FORWARD UDMURTIA 4 02:06:29
7 52 CRNOGORAC JOVANA SRB1920229 SALCANO FACTORY TEAM 3 01:50:25
8 55 Shub Idit ISR19800501 CCC 3 01:57:57
               
               
               
    Junior Men          
place rider no last name first name code uci team הקפות total time
               
1 62 MUZAFAROV RUSLAN RUS19940526 FORWARD UDMURTIA 5 01:53:53
2 60 SAWADA TOKI JPN19940112 bridgestone anchor 5 01:54:04
3 63 ZAVOLOKIN OLEKSII UKR19950106 ISD MTB TEAM 5 01:54:57
4 69 hason ofek ISR19940501 TNT גליל עליון 5 02:04:19
5 67 Niv Guy ISR19940308 TEAMISGAV 5 02:04:47
6 68 Shubi Omer ISR19940921 TEAMISGAV 5 02:08:40
7 71 KRISPIL AMIT ISR19951124 TEAMISGAV 5 02:08:46
8 61 PONOMAREV SERGEI RUS19940223 FORWARD UDMURTIA 5 02:13:01
9 72 ZASLER GAY ISR19950320 MASTERS HAIFA 4 01:58:11
10 66 alis ronen ISR19950503 CCC 2 00:42:31
DNF 65 Sagiv Guy ISR19941205 CCC 2  
DNF 70 Sharon Hen ISR19950526 עמק האושר 2  
DNS 64 kafri omer ISR19941024 CCC    
               
               
               
    Junior Women        
place rider no last name first name code uci team הקפות total time
               
1 81 Beltzer Meghan ISR19941227 TNT גליל עליון 3 01:21:22
2 80 levy adi ISR19950123 TEAM 500 WATT 2 01:30:22
DNF 82 Moran Tel-Paz ISR19940118 CCC 1  

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital