מחפשים אימון פונקציונאלי המשלב קרוספיט, TRX ואקסטרים? אימוני כושר אישיים וקבוצתיים במתחם מאובזר וחדשני. קרוספיט קריית שמונה
view counter
מחפשים תעסוקה איכותית במקצועות המבוקשים בשוק? זאת ההזדמנות שלכם לקחת את הקריירה בידיים. מכללת MBC - קריירה במקצועות המבוקשים
view counter
מגוון מבצעים והנחות במיוחד לגולשי וספורטאי גליל עולה. סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter

שחקני עמותת הספורט מככבים בנבחרת ישראל

מאת: 
יונתן ורטיקובסקי
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
21.08.17

בענף הרוגבי מתכוננים לאליפות אירופה עד גיל 18 שתתקיים בספטמבר. שחקני עמותת הספורט מככבים בנבחרת הלאומית בכל טווחי הגילאים.

לאחרונה, התקיימו כמה טורנירים בינ"ל בענף הרוגבי. עבור הנבחרת הלאומית בגילאי 17-18 זה היה טורניר הכנה לאליפות אירופה שתתקיים בחודש ספטמבר בהידלברג (גרמניה). הנבחרת סיימה את הטורניר במקום הראשון ונציג עמותת הספורט בנבחרת הוא שחר ברנע מקיבוץ אלרום.

 

נציגי נבחרות ישראל
נציגי נבחרות ישראל

לנבחרות הצעירות יותר מטרת הטורנירים היו סיכומי שנת תשע"ז והתנסות נוספת במחקים ברמה גבוהה יותר מהמשחקים בקנה המידה הארצי.

את נבחרת גילאי 13-14 ייצגו נבו אשל מקיבוץ שניר, שהוכתר גם כמצטיין הנבחרת בטורניר, ויואב ספיר מקיבוץ הגושרים. הנבחרת הראתה הישגים מרשימים וסיימה את הטורניר במקום השני.

הנבחרת בגילאי 15-16 סיימה את הטורניר במקום השני כשאלעד צוקרמן (מושב כנף) קובע את מעמדו כמצטיין הטורניר.

ענף הרוגבי בעמותת הספורט רק הולך ומשבח עם הזמן, כך שלא מפתיעה העובדה שיש יותר ויותר שחקנים שלוקחים חלק בנבחרות הלאומיות.

כל המעוניין להצטרף למשפחת הרוגבי בעמותת הספורט מוזמן תמיד:

 054-7948883 יניב גרטי

 04-6816663 משרדצור קשר

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".