מחפשים תעסוקה איכותית במקצועות המבוקשים בשוק? זאת ההזדמנות שלכם לקחת את הקריירה בידיים. מכללת MBC - קריירה במקצועות המבוקשים
view counter
מחפשים כרטיס כניסה לעולם הדיגיטלי? כך עושים היום עסקים - בקלי(ק)-קלות! כרטיס ביקור דיגיטלי - הנוכחות שלכם ברשת Card Online
view counter
הגיע הזמן לעלות לליגה של הגדולים, מותגי הספורט המובילים בעולם עכשיו במחירי חיסול, בי אקטיב ביגוד ספורט מקצועי
view counter

קמפיין פרסום בפייסבוק


גליל עולה לשיאים חדשים ברשת החברתית

דף הפייסבוק של "גליל עולה" הינו דף האוהדים עם מספר הלייקים הרב ביותר מבין אתרי החדשות והחיפוש בגליל ובגולן, הכולל יותר מ- 14,000 גולשים אשר עוקבים אחריו מדי יום.

כמות הלייקים וכמות התגובות בדף אוהדים בפייסבוק הנם מדד אמין לרמת העניין בדף עצמו ולרמת הפופולריות שלו ברשת החברתית הגדולה בעולם.

מדובר בצבירת תאוצה, ממש כמו כדור שלג אשר הולך וגדל. כאשר דף הפייסבוק מייצר לייקים ותגובות העסק או המוצר אותו הוא מפרסם הופך להיות ויראלי ברחבי הרשת וגם מחוצה לה. ככל שגדלה כמות האנשים אשר נחשפים לדף כך גדל הפוטנציאל השיווקי שלו, בזכות מערכת הקשרים המסועפת אשר שזורה ברשתות החברתיות – פרסומים אשר מקבלים יותר הצבעות 'לייק', תגובות ושיתופים מזוהים ע"י מערכת פייסבוק כמוקדי עניין ובאופן אוטומטי הם מוקפצים לראש רשימת ה"פיד" (דף הבית) של הגולשים, דבר אשר מאיץ את חשיפתם ובכך מקדם את העסקים עצמם.

דירוג אתרי החדשות והחיפוש המובילים בגליל והגולן (עודכן ב- 05.09.2017)
השווה בין הביצועים של הדף והפוסטים של גליל עולה ובין דפים דומים בפייסבוק.
דפים לצפייה בפייסבוק

 

* מדברים על זה - מספר הגולשים הייחודיים שביצעו אינטראקציות עם הדף במהלך שבעת הימים האחרונים. יש delay בתצוגת ה"מדברים על זה" וליתר דיוק הנתון מעודכן באיחור של יומיים.
האינטראקציות הן כאלה שגורמות להופעת הדף על ה"פיד" של הגולש
אינטראקציות הן פעולות כדוגמת: לייק לדף, פרסום הדף ב"פיד", לייק לפוסט בדף, שיתוף לפוסט, תגובה לפוסט ועוד.

אם גולש מבצע מספר אינטראקציות, רק אחת מהן נספרת משום שהנתון מייצג גולשים ייחודיים שמדברים על הדף או על תוכן הדף.
 
כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital