מצטיינים

לא על המדליה לבדה
“ספורטאי החודש” שלנו הוא השחיין צור ביטון מחצור, שמסיים פרק...
התשוקה שעל הקווים
“מאמן החודש” שלנו הוא מאמן הכדורגל, אבי נגאוקר, שעושה חיל...
עדיפות לאומית מהרמה הגבוהה
“ספורטאית השבוע” שלנו היא קמאר חלבי ממג’דל שאמס, שחקנית רוגבי...
טבריה זה אצלו בלב
“ספורטאי השבוע” שלנו הוא הכדורגלן הצפתי אורי ברנזון, שסיים בהצלחה...
הגולן זה הבית
לראשונה מזה שנים אלרואי כהן שובר שתיקה בפינת “מאמן החודש”....

מצטיין השבוע

כדורסל נשים: בהוד ובהדר

רגע לפני משחק הבית החשוב מול כפר סבא, שמחים לארח לראיון בפינת “ספורטאית השבוע” את הדר רפאל – הגארדית המצוינת של קבוצת הנשים של הפועל גליל עליון.

המשך קריאה »

מצטייני החודש

שר ההגנה של מרום הגליל

עידו פרומוביץ’ – כדורגלן קבוצת נערים ב’ של הפועל מרום הגליל, היה העוגן של הקבוצה במרכז ההגנה בעונה האחרונה. שמחים לארח אותו בפינת “ספורטאי החודש”.

המשך קריאה »

גבה גלי

גלי הוימן מקיבוץ דפנה עושה חיל בענף הקראטה שנים רבות. שמחים להעניק לו את תואר “ספורטאי החודש” ולארח אותו לראיון.

המשך קריאה »

מאמן החודש

בהצדעה לאבישי גורדון

שחקנים, מנהל אוהד ואיש סוד התקבצו לכתבת הצדעה לאבישי גורדון – “מאמן החודש” שלנו, שסיים קדנציה ארוכה ומלאה בהצלחות בהפועל גליל עליון.

המשך קריאה »

טוב לו על הקרח

בוריס מינדל מקצרין כבר 35 שנים עושה חיל באימון הוקי קרח. שמחים להעניק למנהל המקצועי של מועדון צעירי מטולה ולמאמן הנבחרות הבוגרות של ישראל את תואר “מאמן החודש”.

המשך קריאה »

הקיבוצניק מלהבות כובש את היבשת

קבוצת הכדורסל של נימבורק הצ’כית העפילה בסטייל לשלב הבא של ליגת האלופות של פיב”א. יש לנו את כל הסיבות להעניק את תואר “מאמן החודש” למאמן הקבוצה, אורן עמיאל – בן קיבוץ להבות הבשן.

המשך קריאה »

תמיד על המסלול

מאמן הכושר ידין ישראלי מכפר בלום רץ בחודש שעבר לראשונה בחייו חצי מרתון, זאת בנוסף לעשייה הברוכה במועדוני הכושר “בי אקטיב” ו”סווט בוקס” ובבית הספר “גוונים” לחינוך מיוחד. שמחים להעניק לישראלי את תואר מאמן החודש.

המשך קריאה »

קבוצת החודש

קראטה בכל מצב

סגר ובידודים לא מרשימים את חברי נבחרת הקראטה של “האקדמיה למיוזיק פורם”, שעובדים במרץ גם עתה והם זוכים לתואר “קבוצת החודש” שלנו.

המשך קריאה »

אתגרים ונהנים

תואר “קבוצת החודש” שלנו מוענק לקבוצה מופלאה של בעלי צרכים מיוחדים המשתייכים לעמותת אתגרים, שיחד עם חברי קבוצת ריצה גליל עליון, עושים חיל על מסלול הריצה וההליכה.

המשך קריאה »

ניפצו את תקרת הזכוכית

הפועל ראש פינה הצליחה בתוך פחות משנה לזכות גם באליפות הליגה האזורית וגם באליפות מחוז צפון בליגה ב’ של איגוד הכדורסל. שחקנה הוותיק של הקבוצה, ד”ר קלין שפירא, משתף אותנו בסוד ההצלחה של “קבוצת החודש” שלנו.

המשך קריאה »

שמים את הלב על השולחן

פינת “קבוצת החודש” שמחה לפרגן לקבוצות מועדון הטניס שולחן של מבואות חרמון – מועדון שהאיץ משמעותית את פעילותו בעונה האחרונה ולצד קבוצות חובבים אפילו הוקמו שתי קבוצות תחרותיות.

המשך קריאה »

קצר ומושלם

כדורסלני קבוצת נערים א’ מחוזית של הפועל גליל עליון הוכתרו לאלופי מחוז צפון וזכו בתואר “קבוצת החודש” שלנו. המאמן משה רחמים והמנהל המקצועי איתי ירושלמי, משתפים בתהליכים שעברה הקבוצה ומסכמים עונה מוצלחת, בכתבה הבאה.

המשך קריאה »

כל השאר