כדורסל שונות

משבילי הקיבוץ לרחובות העיר
את תואר “מאמן החודש” אנו מעניקים למייקל קרפ – שאחרי...
כדורסל גברים: ניחוח דרום אמריקאי בצפת
מ.ס דניאל צפת החתימה את פקונדו גרוצקי, מתאזרח יהודי-ארגנטינאי במקומו...
גם הסגר לא עצר את האהבה לכדורסל
עידו נודל מכפר סאלד נבחר למצטיין שכבת הקט סל של...
מורשת צהובה
אורי מורשת מאבני איתן שבגולן, מתחיל עונה שניה במחלקת הנוער...
לא על התואר לבדו
אורן עמיאל, מאמן נימבורק הצ’כית, בן להבות הבשן, בטור לרגל...

קצר ומושלם

כדורסלני קבוצת נערים א’ מחוזית של הפועל גליל עליון הוכתרו לאלופי מחוז צפון וזכו בתואר “קבוצת החודש” שלנו. המאמן משה רחמים והמנהל המקצועי איתי ירושלמי, משתפים בתהליכים שעברה הקבוצה ומסכמים עונה מוצלחת, בכתבה הבאה.

המשך קריאה »

הקיבוצניק מלהבות כובש את היבשת

קבוצת הכדורסל של נימבורק הצ’כית העפילה בסטייל לשלב הבא של ליגת האלופות של פיב”א. יש לנו את כל הסיבות להעניק את תואר “מאמן החודש” למאמן הקבוצה, אורן עמיאל – בן קיבוץ להבות הבשן.

המשך קריאה »

ילדים זה שמחה

זיו ברתנא מוביל בגאון את החטיבה הצעירה של הפועל גליל עליון בכדורסל, לצד הוראת חינוך גופני בשלושה בתי ספר בגליל. ברתנא נהנה במקום שהוא נמצא בו ועושה בו חיל, ואנו שמחים להעניק לו את תואר “מאמן החודש”.

המשך קריאה »

כדורסל נערות: בידוד מכל עבר

קבוצת נערות א’ של הפועל גליל עליון התייצבה למשחק חצי גמר הגביע ללא שתי שחקניות השוהות בבידוד, בקשתה לדחיית המשחק סורבה ע”י איגוד הכדורסל, זאת בנוסף לעונה המוזרה שעוברת עליה בליגה. על כך בכתבה הבאה.

המשך קריאה »

כדורסל – נערות: עמוסות באהבה ומחויבות

יומיים אחרי ההפסד במשחק חצי גמר הגביע התייצבה קבוצת נערות א’ של גליל עליון למשחק ליגה מול בגלבוע עם 5 שחקניות בלבד – מהן 3 ששיחקו גם במשחק חצי הגמר של קבוצת נערות ב’. למרות זאת, שחקניות הגליל שבו הביתה בניצחון.

המשך קריאה »

דנה לכף זכות

כדורסלנית דנה ביתן – שמשחקת גם בקבוצת הנערות וגם בקבוצת הנשים של הפועל גליל עליון, הצטיינה בשבוע שעבר במשחק הניצחון של קבוצת הנשים על קבוצת הצמרת של בני יהודה ת”א. שמחים לארחה בפינת “ספורטאית השבוע”.

המשך קריאה »