כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
זו סנטר קלאב קריית שמונה - מועדון של חיות
view counter
זו סנטר קלאב קריית שמונה - מועדון של חיות
view counter

ספורטאי השבוע של גליל עולה 01-07.03.2009 - יובל כהן

מאת: 
ינאי שחם
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
09.03.09
 
בצל חסרונם של 4 שחקנים הופיעה קבוצת הילדים של הפועל שמיר למשחק חוץ קשה מול קרית שמונה החזקה, במסגרת המחזור ה- 15. למרות הסגל החסר, שמיר לא וויתרה בקלות והיתה צמודה לק"ש במשך רוב חלקי המשחק, אך בסיום הפסידה 41-56. יובל כהן שיחק נהדר והוביל את שמיר עם 22 נק'.

מאמן הקבוצה בועז אשכנזי, מספר על יובל: "בתחילת השנה לאחר מספר אימונים אני שומע מגורם שלישי כבדרך אגב שהילד רוצה לפרוש. כמובן מופתע מאוד, מאחר ולא היו סימנים מוקדמים ואף אחד לא דיבר איתי. אני מיד מרים טלפון לאבא שלו. "כן, אני מנסה להניא אותו מההחלטה. דיברתי איתו אבל לא בטוח בכלל שהוא רוצה להמשיך", אומר יגאל, אביו. באותו רגע תיאמתי פגישה עם הילד והגעתי לעמיר. ישבנו בערך 25 דקות, חפרתי לו רוב הזמן. מהמעט שהוא אמר לא היה קשה להבין שהבעיה היא רף הציפיות. יובל היה מדוכדך מכך שחשש שלא יוכל לעמוד בציפיות של עצמו ובעיקר של הסביבה. לפחות כך הוא חש באותו זמן. בדיעבד השיחה עזרה ויובל יצא לדרך חדשה".

 

 

יובל כהן

"יובל מעל הכל, ומעבר ליכולת המקצועית, הוא ילד טוב ובעיקר חכם. הרצינות והבגרות שלו תורמות לו לחוכמת משחק מדהימה שעוזרת לו לחפות על חוסר אתלטיות מסוימת. טכניקת קליעה טובה ויד מצוינת מכל טווח זה הקלף שלו בהתקפה. לא פחות חשובה התרומה שלו בהגנה ובריבאונד. כגבוה אצלנו בקבוצה הוא מחפה יפה מאוד מאחור, משנה זריקות, חוסם לא מעט והוא עמוד התווך של ההגנה שלנו. יובל חייב לעבוד על יד שמאל שהיא די חלשה אצלו, גם בכדרור וגם בקליעה. החדירה של יובל גם כן טעונה שיפור והוא מקבל ממני בראש כל פעם שהוא עוצר לקליעה במקום ללכת עד הסל. הוא לא אוהב ללכת עד הסל. זהו, עם שיפור באלמנטים האלה וכמובן עם שיפור היכולת האתלטית (לא פחות חשוב) אני חושב שיכול להתפתח מיובל שחקן טוב מאוד", מוסיף בועז.

 
ולסיכום בועז אומר: "יובל קולע בממוצע 11 נק' למשחק. לצד משחקים טובים שבהם הוא מסיים עם דאבל פיגרס, הוא נקלע למשחקים חלשים של 5 נק'. בעיקר בגלל שהוא מסתמך יותר מידי על הקליעה מבחוץ, ומבחוץ לא תמיד הכדור נכנס... שני משחקי השיא שלו השנה היו באותו אולם - בקרית שמונה. בראשון סיים עם 23 נק' ובמשחק האחרון סיים עם 22 נק'. לסיום, אני חייב לציין שיובל הוא אחד הילדים שאני הכי אוהב בקבוצה ואני מאחל לו הצלחה בהמשך".

 


יובל כהן במחנה כדורסל של ביה"ס סל הצפון (2007)

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital