השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
הליגה האזורית בכדורסל של הגליל העליון בחסות מייסטר שיווק פירות
view counter

חדשות ספורט שונות

יוגצ'ה - יוגצ'ה - גלידות יוגורט משובחות
view counter
צ'יז פיצה - Cheese Pizza
view counter
פיורינה ספא מן הטבע - הגושרים מלון בטבע
view counter
דור אלון גז גליל עליון - אספקת פתרונות גז
view counter
הרפתקה בראש פינה
view counter
מאמו - מוצרי תינוקות
view counter
טקיאר מזגנים - מערכות מיזוג וקירור אויר מתקדמות
view counter
אורי רובין - רפואה סינית משלימה
view counter
רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
וויקסר - פיתוח ובניית אתרים לעסקים, יזמים, עצמאים
view counter
צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים במחירים מפתיעים
view counter
מדרסי העטלף
view counter
Sweat Box קריית שמונה - אימון פונקציונאלי במתחם כושר חדשני בגליל העליון
view counter
איב מוסרי פילאטיס - סטודיו לפילאטיס מכשירים
view counter
ראש פינה ספא - טיפולי ספא לגוף ולנפש
view counter
בי אקטיב - ביגוד ספורט מקצועי
view counter

סיכום אליפות ספיד סטאקס 2015

מאת: 
אורן יוסף
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
14.06.15
גלריית תמונות:
אליפות אזור צפון בספיד סטאקס  צילום: אורן יוסף

אליפות אזורית צפון בספיד סטאקס 2015 התקיימה ביום שישי ה-5.6.2015 באולם הרב תכליתי במתנ"ס ראש פינה. לאליפות הגיעו כ-70 משתתפים מפתח תקווה ועד קרית שמונה. היו הרבה ילדים שהתנסו לראשונה באליפות ספורט סטאקינג והגיעו להישגים מרשימים. כל הכבוד לכולם!

זאת השנה השנייה שהאליפות מתקיימת במושבה הגלילית הקסומה, בסיוע של מתנ"ס המקומי - המרכז הקהילתי ראש פינהאת האליפות ארגן אורן יוסף - "קרקסתא" יחד עם נמרוד ונעמה שוורץ מספיד סטאקס ומנהלי ההתאחדות הישראלית, הנציגים הבלעדיים של ה wssa.


בין הזוכים בקטגוריות השונות תלמידיו של אורן יוסף קרקסתא מבתי ספר שונים ברחבי הגליל.

 

אולם מלא במשתתפים. הילדים מקבלים הדרכה מנמרוד שוורץ לפני התחרות.
אולם מלא במשתתפים. הילדים מקבלים הדרכה מנמרוד שוורץ לפני התחרות.

להלן תוצאות התחרות:

תוצאות גמר בנות 11 ומטה

מקצה 3-3-3:
מקום I ליהי אבנס כהן 3.628
מקום II טליה פחימה 3.955
מקום III דורי ברייטשטיין 4.807

מקצה 3-6-3:
מקום I אגם לוי 4.417
מקום II ליהי אבנס כהן 5.079
מקום III דורי ברייטשטיין 5.715

המחזור המלא:
מקום I דורי ברייטשטיין 8.884
מקום II טליה פחימה 19.087
מקום III ליהי אבנס כהן 22.176

 

על הפודיום. הבנות במקצה 3-6-3 מקבלות את המדליות מאורן יוסף.
על הפודיום. הבנות במקצה 3-6-3 מקבלות את המדליות מאורן יוסף.

תוצאות גמר בנות 12+

מקצה 3-3-3:
מקום I נופר אמיר 2.834
מקום II שלי חזן 3.352
מקום III רוני המאירי 4.496

מקצה 3-6-3:
מקום I נופר אמיר 3.820
מקום II יובל בן אבו 3.883
מקום III שלי חזן 5.475

המחזור המלא:
מקום I נופר אמיר 9.245
מקום II יובל בן אבו 10.012
מקום III שלי חזן 11.019

תוצאות גמר בנים 8 ומטה

מקצה 3-3-3:
מקום I עומר קנר 2.785
מקום II איתמר ברמלי 3.246
מקום III אילון סלע 3.345

מקצה 3-6-3:
מקום I אילון סלע 4.567
מקום II עומר קנר 4.582
מקום III דן בנירי 5.509

המחזור המלא:
מקום I אילון סלע 11.922
מקום II דן בנירי 17.745
מקום III איתמר ברמלי 19.338

 

על הפודיום. מנצחי גמר הבנים מקבלים את המדליות מאורן יוסף.
על הפודיום. מנצחי גמר הבנים מקבלים את המדליות מאורן יוסף.

תוצאות גמר בנים 9-10

מקצה 3-3-3:
מקום I אסף בנירי 2.616
מקום II עינבר קב 3.956
מקום III כרמל סיגל

מקצה 3-6-3:
מקום I אסף בנירי 3.793
מקום II עומר פרבר 3.854
מקום III אשד דוידסון 4.413

המחזור המלא:
מקום I עומר פרבר 11.489
מקום II כרמל סיגל 12.011
מקום III אסף בנירי

תוצאות גמר בנים 11

מקצה 3-3-3:
מקום I איתי ארצי 2.396
מקום II בר אילאין 2.427
מקום III יהלי מולדינגר 2.945

מקצה 3-6-3:
מקום I עומרי בורנשטיין 3.453
מקום II בר אילאין 3.455
מקום III נבו בוזגלו 5.555

המחזור המלא:
מקום I איתי ארצי 9.215
מקום II בר אילאין 9.801
מקום III עומרי בורנשטיין 9.856

 

והשעות רץ. עומרי ברנשטיין בגמר הבנים.
והשעות רץ. עומרי ברנשטיין בגמר הבנים.

תוצאות גמר בנים 12

מקצה 3-3-3:
מקום I אסף קנדי 1.997
מקום II אור ענבר 2.251
מקום III אביב פרץ 2.394

מקצה 3-6-3:
מקום I אסף קנדי 2.488
מקום II אור ענבר 2.610
מקום III נאוריי מזרחי 2.957

המחזור המלא:
מקום I אסף קנדי 7.610
מקום II אור ענבר 7.658
מקום III נאוריי מזרחי 11.178

תוצאות גמר בנים 13+

מקצה 3-3-3:
מקום I אוהד שטרן 2.066
מקום II יובל בן עקיבא 3.456
מקום III עדן חמו 4.622

מקצה 3-6-3:
מקום I יונתן דן גור 3.584
מקום II יובל בן עקיבא 4.253
מקום III אוהד שטרן 5.120

המחזור המלא:
מקום I יובל בן עקיבא 7.332
מקום II אוהד שטרן 8.188
מקום III יונתן דן-גור 9.043

 

סטפן קארי בגמר הספיד סטאקס וגם בגמר ה-NBA.
סטפן קארי בגמר הספיד סטאקס וגם בגמר ה-NBA.

תוצאות גמר זוגות המחזור המלא

מקצה המחזור המלא זוגות:
מקום I אסף קנדי ואור ענבר 11.221
מקום II יובל בן עקיבא ואוהד שטרן 11.335
מקום III עופרי בוסקילה ואוהד פרץ 12.642

תוצאות גמר שליחים 3-6-3

מקצה 3-6-3 שליחים:
מקום אוהד שטרן יובל בן עקיבא אור ענבר אסף קנדי 18.306
מקום II יוסף עמר יונתן דן-גור עומר חן רזיאל פרץ 22.023
מקום III יובל בן אבו דורי ברייטשטיין נופר אמיר שלי חזן 23.860


לגלריית התמונות המלאה, היכנסו ללינק הבא: 
אליפות אזור הצפון השנייה בספיד סטאקס 2015

הייתה אליפות מצויינת. להתראות גם בשנה הבאה :-)

 

נתראה בשנה הבאה. אליפות ספיד סטאקס צפון.
נתראה בשנה הבאה. אליפות ספיד סטאקס צפון.

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital