זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
מגוון מבצעים והנחות במיוחד לגולשי וספורטאי גליל עולה. סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter

נטונט אצבע הגליל 2015/6 - לוח משחקים בית 1

מאת: 
צביקה קנר
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
10.03.16
דף הבית בית 1 - לוח משחקים בית 2 - לוח משחקים גביע - לוח משחקים טבלה











בית 1 נטונט    2015/16            
מחזור יום תאריך שעה מי נגד מי קבוצה מארחת אולם תוצאה הפרש
1                
1 ה 05/11/2015 20:30 שניר - מעדן שניר הר וגיא 2:0 52:48
1 ה 05/11/2015 20:00 יסוד תאתות - גונן יסוד תאתות יסוד 2:0 50:22
1 ג 03/11/2015 20:30 הגושרים - כפר בלום הגושרים הגושרים 0:2 31:50
1 ה 17/03/2016 21:00 להבות - משמר הירדן להבות הבשן הגושרים    
2                
2 ג 10/11/2015 21:00 משמר הירדן - כפר בלום משמר הירדן אילת השחר 0:2 37:50
2 שבת 14/11/2015 20:30 גונן - הגושרים גונן הר וגיא 2:1 73:59
2 ב 09/11/2015 21:00 דן/מעין ברוך- יסוד תאתות מעדן דן 0:2 36:50
2 ה 12/11/2015 21:00 להבות הבשן - שניר להבות הבשן הגושרים 2:0 50:32
3                
3 ה 19/11/2015 21:00 שניר - משמר הירדן שניר הר וגיא 2:0 50:30
3 ה 19/11/2015 20:30 יסוד/תאתות- להבות הבשן תאתות יסוד 2:0 50:32
3 ג 24/11/2015 20:30 הגושרים - דן/מעין הגושרים הגושרים 0:2 33:50
3 שבת 21/11/2015 18:00 כפר בלום - גונן כפר בלום יסודי כ.בלום 2:0 50:44
4                
4 ה 03/12/2015 21:00 משמר הירדן - גונן משמר הירדן אילת השחר 1:2 65:71
4 ד 02/12/2015 21:00 דן/מעין - כפר בלום דן/מעין דן 2:1 74:62
4 ה 03/12/2015 21:00 להבות הבשן - הגושרים להבות הבשן הגושרים 2:0 51:37
4 ב 23/11/2015 20:30 שניר - יסוד/תאתות שניר הר וגיא 0:2 26:50
5                
5 ה 17/12/2015 20:30 יסוד/תאתות -משמר הירדן תאתות יסוד 2:0 50:39
5 ג 15/12/2015 21:00 הגושרים - שניר הגושרים הגושרים 0:2 34:50
5 שבת 19/12/2015 18:00 כפר בלום - להבות הבשן כפר בלום יסודי כ.בלום 0:2 38:50
5 שבת 19/12/2015 20:30 גונן - דן/מעין גונן הר וגיא 0:2 36:50
6                
6 ד 23/12/2015 21:00 דן/מעין - משמר הירדן דן/מעין דן 2:1 72:61
6 ה 14/01/2016 20:30 להבות הבשן - גונן להבות הבשן הגושרים 2:0 50:30
6 ב 28/12/2015 21:00 שניר - כפר בלום שניר הר וגיא 2:0 50:37
6 ה 24/12/2015 20:30 יסוד/תאתות - הגושרים תאתות יסוד 2:0 50:32
7                
7 ג 05/01/2016 20:30 הגושרים - משמר הירדן הגושרים הגושרים 0:2 35:50
7 שבת 09/01/2016 18:00 כפר בלום - יסוד/תאתות כפר בלום יסודי כ.בלום 0:2 31:50
7 שבת 09/01/2016 20:30 גונן - שניר גונן הר וגיא 0:2 29:50
7 ב 04/01/2016 21:00 דן/מעין - להבות הבשן דן/מעין דן 0:2 34:50
8                
8 ב 11/01/2016 21:00 דן/מעין - שניר דן/מעין דן 2:0 55:50
8 שבת 16/01/2016 19:15 גונן - יסוד/תאתות גונן הר וגיא 0:2 25:50
8 שבת 16/01/2016 18:30 כפר בלום - הגושרים כפר בלום יסודי-כ.בלום 2:0 50:43
8 ה 28/01/2016 21:00 משמר הירדן - להבות משמר הירדן אילת השחר    
9                
9 שבת 23/01/2016 20:00 כפר בלום - משמר הירדן כפר בלום יסודי כ.בלום    
9 ג 26/01/2016 20:30 הגושרים - גונן הגושרים הגושרים    
9 א 24/01/2016 19:30 יסוד/תאתות -דן/מעין ברוך תאתות יסוד    
9 ה 21/01/2016 21:00 שניר - להבות הבשן שניר הר וגיא    
10                
10 ה 07/04/2016 21:00 משמר הירדן - שניר משמר הירדן אילת השחר    
10 ה 04/02/2016 21:00 להבות הבשן -יסוד/תאתות להבות הבשן הגושרים    
10 ב 01/02/2016 21:00 דן/מעין - הגושרים דן - מעין ברוך דן    
10 שבת 06/02/2016 20:30 גונן - כפר בלום גונן הר וגיא    
11                
11 שבת 13/02/2016 20:30 גונן - משמר הירדן גונן הר וגיא    
11 שבת 13/02/2016 18:00 כפר בלום - דן/מעין כפר בלום יסודי/כ.בלום    
11 ג 09/02/2016 20:30 הגושרים - להבות הבשן הגושרים הגושרים    
11 ה 11/02/2016 20:00 יסוד/תאתות - שניר תאתות יסוד    
12                
12 ה 18/02/2016 21:00 משמר הירדן -יסוד/תאתות משמר הירדן אילת השחר    
12 ה 18/02/2016 20:30 שניר - הגושרים שניר הר וגיא    
12 ה 18/02/2016 21:00 להבות הבשן - כפר בלום להבות הבשן הגושרים    
12 ב 27/01/2016 21:00 דן/מעין - גונן דן/מעין דן                                     לשים לב
היטב לתאריך
13                
13 ה 03/03/2016 21:00 משמר הירדן - דן/מעין משמר הירדן אילת השחר    
13 שבת 05/03/2016 20:30 גונן - להבות הבשן גונן הר וגיא    
13 שבת 05/03/2016 18:00 כפר בלום - שניר כפר בלום יסודי/כ.בלום    
13 ג 01/03/2016 20:30 הגושרים - יסוד/תאתות הגושרים הגושרים    
14                
14 ה 10/03/2016 21:00 משמר הירדן - הגושרים משמר הירדן אילת השחר    
14 ה 10/03/2016 20:00 יסוד/תאתות - כפר בלום יסוד יסוד    
14 ה 10/03/2016 20:30 שניר - גונן שניר הר וגיא    
14 ה 10/03/2016 21:00 להבות הבשן - דן/מעין להבות הבשן הגושרים    

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital