מייסטר שיווק פירות
view counter
גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
מגוון מבצעים והנחות במיוחד לגולשי וספורטאי גליל עולה. סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter

נטונט אצבע הגליל - לוח משחקים בית שיאון

 

דף הבית בית חרמון - לוח משחקים בית שיאון - לוח משחקים טבלה








מחזור 1 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
11.11.17 שבת 18:00 כפר בלום שבלום שדה נחמיה 2-0 50-42
29.11.17 רביעי 21:00 עמיר גחליליות עמיר גדות 0-2 37-50
5.11.17 ראשון 20:00 מנרה שועלות ההר סיסטרס קצרין 1-2 71-70
8.11.17 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה מאמאשיק מצודות 2-0 50-38
8.11.17 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות שדה אליעזר 0-2 41-50
8.11.17 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט מאמיות ק"ש 2-1 69-52
8.11.17 רביעי 20:15 בני יהודה בנות הרמה מאמאמשמר 2-1 74-54
               
מחזור 2 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
14.11.17 שלישי 20:30 דנציגר  מאמיות ק"ש בנות הרמה 0-2 29-50
14.11.17 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין שבלום 2-0 50-40
15.11.17 רביעי 21:00 דנציגר מאמשיק מצודות גחליליות עמיר 1-2 76-78
16.11.17 חמישי 21:00 עמיר שדה נחמיה צפתנט 0-2 30-50
16.11.17 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר שועלות ההר 2-1 74-74
26.11.17 ראשון 20:30 איילת השחר גדות אסופיות 1-2 63-70
27.11.17 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר מטולה 1-2 63-71
               
מחזור 3 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
20.11.17 שני 20:00 מרכז קנדה מטולה גחיליליות עמיר 0-2 50-58
25.12.17 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר מאמיות ק"ש 1-2 56-75
21.11.17 שלישי 21:00 מנרה שועלות ההר גדות 2-1 64-62
22.11.17 רביעי 20:30 כ. גלעדי אסופיות מאמאשיק מצודות 0-2 43-50
22.11.17 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט סיסטרס קצרין 2-0 50-36
22.11.17 רביעי 20:15 בני יהודה בנות הרמה שדה נחמיה 2-0 50-25
25.11.17 שבת 18:00 כפר בלום שבלום שדה אליעזר 0-2 48-52
               
מחזור 4 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
14.12.17 חמישי 21:00 עמיר שדה נחמיה מאמאמשמר 0-2 38-50
10.12.17 ראשון 20:30 איילת השחר גדות שבלום 0-2 40-50
28.12.17 חמישי 20:30 דנציגר מאמיות ק"ש מטולה 2-1 72-63
5.12.17 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין בנות הרמה 0-2 38-50
6.12.17 רביעי 20:30 דנציגר מאמאשיק מצודות שועלות ההר 2-1 76-74
6.12.17 רביעי 21:00 עמיר גחליליות עמיר אסופיות 2-0 53-49
7.12.17 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר צפתנט 0-2 27-50
               
מחזור 5 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
18.12.17 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר סיסטרס קצרין 0-2 31-50
30.1.18 שלישי 21:00 מנרה שועלות ההר גחלילות עמיר 0-2 48-52
19.12.17 שלישי 20:30 דנציגר מאמיות ק"ש שדה נחמיה 0-2 45-50
20.12.17 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה אסופיות 2-0 50-34
20.12.17 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט גדות 2-0 50-24
27.12.17 רביעי 20:45 בני יהודה בנות הרמה שדה אליעזר 2-0 50-22
23.12.17 שבת 18:15 כפר בלום שבלום מאמאשיק מצודות 0-2 44-52
               
מחזור 6 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום   בית חוץ מערכות נקודות
2.1.18 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין מאמיות ק"ש 0-2 42-50
3.1.18 רביעי 20:30 דנציגר מאמאשיק מצודות צפתנט 0-2 26-50
3.1.18 רביעי 21:00 עמיר גחליליות עמיר שבלום 2-0 50-38
14.3.18 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות שועלות ההר    
31.12.17 ראשון 20:30 איילת השחר גדות בנות הרמה 0-2 23-50
4.1.18 חמישי 21:00 עמיר שדה נחמיה מטולה 2-1 67-64
1.2.18 חמישי 21:00 אילת השחר שדה אליעזר מאמאמשמר 2-0 50-38
               
מחזור 7 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
10.1.18 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה שועלות ההר 0-2 42-50
10.1.18 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט גחליליות עמיר 2-1 72-56
10.1.18 רביעי 20:15 בני יהודה בנות הרמה מאמאשיק מצודות 2-1 76-55
11.1.18 חמישי 21:00 עמיר שדה נחמיה סיסטרס קצרין 1-2 60-63
13.1.18 שבת 19:00 כפר בלום שבלום אסופיות 2-0 52-46
8.1.18 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר גדות 2-0 50-37
10.1.18 שלישי 20:30 דנציגר מאמיות ק"ש שדה אליעזר 2-1 72-61
               
מחזור 8 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
23.1.18 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין מטולה 2-1 73-57
21.1.18 ראשון 20:30 איילת השחר גדות מאמיות ק"ש 0-2 28-50
26.2.18 שני 21:00 מנרה שועלות ההר שבלום 2-1 70-66
24.1.18 רביעי 20:30 דנציגר מאמאשיק מצודות מאמאמשמר 2-0 50-35
24.1.18 רביעי 21:00 עמיר גחליליות עמיר בנות הרמה 0-2 30-50
24.1.18 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות צפתנט 0-2 19-50
25.1.18 חמישי 21:00 חולתה שדה אליעזר שדה נחמיה 2-0 50-34
               
מחזור 9 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
5.2.18 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר גחליליות עמיר 1-2 44-70
- - - - מאמיות ק"ש מאמאשיק מצודות 0-0 0-0
25.2.18 ראשון 20:30 קצרין סיסטרס קצרין שדה אליעזר 2-1 76-75
7.2.18 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה שבלום 1-2 68-70
7.2.18 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט שועלות ההר 2-0 50-22
7.2.18 רביעי 20:45 חיספין בנות הרמה אסופיות 1-2 72-71
4.2.18 ראשון 21:00 עמיר שדה נחמיה גדות 2-0 52-43
               
מחזור 10 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
11.2.18 ראשון 20:30 איילת השחר גדות סיסטרס קצרין 0-2 28-50
- - - - גחליליות עמיר מאמיות ק"ש 0-2 0-50
13.2.18 שלישי 21:00 מנרה שועלות ההר בנות הרמה 0-2 41-50
- - - - מאמאשיק מצודות שדה נחמיה 2-0 50-0
14.2.18 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות מאמאמשמר 0-2 38-50
18.1.18 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר מטולה 2-1 70-65
17.2.18 שבת 19:30 כפר בלום שבלום צפתנט 0-2 40-50
               
מחזור 11 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
19.2.18 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר שועלות ההר 0-2 41-50
- - - דנציגר מאמיות ק"ש אסופיות 2-0 50-0
- - - קצרין סיסטרס קצרין מאמשיק מצודות 2-0 50-0
21.2.18 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה צפתנט 0-2 33-50
21.2.18 רביעי 20:15 בני יהודה בנות הרמה שבלום 2-0 50-36
21.2.18 רביעי 21:00 עמיר שדה נחמיה גחליליות עמיר 0-2 33-50
22.2.18 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר גדות 2-0 50-28
               
מחזור 12 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
10.3.18 שבת 19:00 כ. בלום שבלום מאמאמשמר 2-1 80-71
26.2.18 שני 20:00 מרכז קנדה מטולה גדות 2-1 73-68
4.3.18 ראשון 21:00 עמיר גחליליות עמיר סיסטרס קצרין 0-2 33-50
6.3.18 שלישי 21:00 מנרה שועלות ההר מאמיות ק"ש 0-2 0-50
7.3.18 רביעי 20:30 דנציגר מאמאשיק מצודות שדה אליעזר 2-0 50-0
7.3.18 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות שדה נחמיה 0-2 34-50
7.3.18 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט בנות הרמה 2-0 50-38
               
מחזור 13 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
18.3.18 ראשון 20:30 איילת השחר גדות מאמשיק מצודות 1-2 71-74
19.3.18 חמישי 21:00 איילת השחר מאמאמשמר צפתנט    
21.3.18 רביעי 21:00 עמיר שדה נחמיה שועלות ההר    
20.3.18 שלישי 20:30 דנציגר מאמיות ק"ש שבלום 2-0 50-0
20.3.18 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין אסופיות 2-0 50-37
29.1.18 שני 20:15 בני יהודה בנות הרמה מטולה 2-0 50-33
8.3.18 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר גחליליות עמיר 2-0 50-39



כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital