השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
מדרסי העטלף
view counter

מכתב של ינאי שחם לאהרון ולנסי

מאת: 
ינאי שחם
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
23.02.09
לכבוד: אהרון ולנסי – יו"ר המועצה האזורית גליל עליון
 
ברצוני לשתף אותך במה שקורה בתקופה האחרונה עם אתר הספורט גליל עולה.
בשנת 2008 האתר סיקר נאמנה את כל הספורט המתרחש בתחומי המועצה האזורית גליל עליון. בתקופה זו הפך האתר למקום הטוב ביותר בו ניתן לקבל אינפורמציה לגבי הספורט בצפון. האתר תפס תאוצה עצומה בקרב תושבי הגליל העליון וגם בארץ כולה, ונתן לתושבי הצפון תחושה של גאוות יחידה.
 
אני רוצה להודות על תמיכתה של עמותת הספורט גליל עליון באתר במשך עשרת החודשים הראשונים של שנת 2008.
בתחילת ספטמבר 2008 גל בר-זיו ואני ניסינו לסגור הסכם חדש עם יוסי ראוך, על התקופה מנובמבר 2008 ועד לסיום שנת 2009. הדיון בנושא ארך זמן רב ולאחר שהגיע אמצע ינואר ולא הצלחנו להגיע להסכם חדש, החלטתי לפנות אליך בהמלצתו של יוסי, על מנת לקבל סיוע כספי נוסף. באותה עת גל ואני החלטנו להמשיך עם אותה ההתלהבות רק את סיקור הכדורסל עד אשר תתקיים הפגישה בינינו. מתוך כוונה שכאשר העניין ייפתר כל שאר ענפי הספורט יוחזרו להיות מסוקרים באתר, כפי שהיו לפני כן.
 
פרסום הנושא כפי שהוצג בתקופה האחרונה בגליל עולה ובכלי התקשורת השונים היה כדי לעורר את הציבור למצב אליו האתר נקלע, ולקבל את תמיכתם של הגולשים. לא הייתה בכוונתי לפגוע בכל דרך שהיא בשמה הטוב של המועצה, ואם כך קרה – אני מצטער על כך.
 
הספורט בגליל העליון חשוב ויקר לי מאוד ואני אשמח להמשיך לתת שירות לעמותת הספורט גליל עליון על הצד הטוב ביותר, כפי שהשתדלתי לעשות עד היום.
 
אשמח אם תוכל לעזור לקדם את הנושא ולאפשר את המשך התמיכה באתר.
 
 
 
                                                                                 בברכה
 
 
                                                                                                         ינאי שחם
                                                                                                     מנהל גליל עולה
 
 
 

 

גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
 
 
החזון
לעודד, לקדם, לפתח ולתת במה נרחבת לכל אלו העוסקים בתחומי הספורט השונים בגליל העליון, בכל שכבות הגיל. להעניק לתושבי הצפון אתר ביתי וייחודי בו הם ירגישו מגובשים ומלוכדים ובעלי גאוות יחידה. לאפשר לאלה הנמצאים ברחבי הארץ ובעולם כולו להיות בעניינים ולצפות בחייהם ובהישגיהם של יקיריהם.
 
 
איך המועצה יכולה להיעזר בגליל עולה כדי לקדם את האינטרסים שלה?
בעידן בו רוב חברי הקיבוצים כבר לא הולכים לחד"א, כמעט ולא קוראים בלוח המודעות, כבר נפגשים הרבה פחות מאשר בעבר, ובאופן כללי קוראים פחות עיתונים – הפרסום באינטרנט הוא חיוני ואף הכרחי לחשיפת הנעשה בגליל העליון.
החשיפה באתר מפארת את עמותת הספורט גליל עליון הנמצאת באזור שהוא פריפריה ויחסית קטן בגודלו, אך גדול בחשיבותו, הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית.
גליל עולה הוא כלי אינפורמטיבי מצוין לקשר בין המועצה לקהילה, אשר יתמקד סביב הנושאים המרכזיים, כגון: הרחבות קהילתיות בקיבוצים, תהליך אסטרטגי בגליל העליון ופרסום מקומות עבודה לכל שכבות הגיל.
 
 
יתרונות יחסיים
* זהו אתר הספורט הגדול והמוביל בגליל העליון המושך את מרבית הגולשים חובבי הספורט שבצפון.
 
* אתר המרכז את כל הפעילות של ענפי הספורט השונים נותן יתרון גדול לכל אחד מהם באופן ישיר, בכך שהחשיפה הופכת לבעלת עוצמה רבה יותר והמודעות גוברת.
 
* מערכת האתר כוללת כתבים, עורכים, צלמים וכותבי טורים אישיים מן השורה הראשונה.
 
* למערכת האתר יכולת לסקר מגוון רחב של תחומי ספורט, במקצועיות, באמינות ובאופן נרחב, תוך הבאת תגובות מהשטח של הספורטאים הבולטים והמובילים בצפון.
 
* מערכת ספורט העובדת כמעט מסביב לשעון, בין השעות 9:00 בבוקר ל- 3:00 בלילה, 365 ימים בשנה.
 
* האתר תפס חזק מאוד את ציבור הגליל העליון וישנה עליה מתמדת במספר הגולשים מאז הקמתו. האתר בעל עוצמה אדירה בתוכנות החיפוש באינטרנט.
 
* מערכת האתר תומכת בקהילה בכך שהיא מעניקה פרסים יקרי ערך לספורטאים המצטיינים ולקבוצות הבולטות, לפי הסכמים עם המפרסמים באתר.
 
* מלבד העיסוק העיקרי בספורט, גליל עולה נותן במה נרחבת לחיי הלילה של הצעירים בצפון.

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital