מייסטר שיווק פירות
view counter
האיש שירגיש, יקפיץ וילהיב את הקהל שלכם. מי שידאג להרים את האירוע שלכם לגבהים חדשים. DJ אילון ישראל – תקליטן הבית של הצפון!
view counter
חוזרים ללימודים עם דף חלק - למשרד, ללימודים, לאומנות...
view counter

ליגה אזורית בכדורסל 2007/8 - לוח משחקים

מאת: 
ינאי שחם
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
14.12.07

מחזור 1   -   יום שבת   15.12.2007

בית א' בית ב'
12.12

75 - 72

צפון הגולן - דפנה

15.12

83 - 72

קרית שמונה - תל חי

 

 

הגושרים - חופשית

14.12

66 - 84

ברעם - יסוד המעלה

15.12

110 - 96

חולתה - עין קניה

 

 

דן - חופשית

 

 

 

מחזור 2   -   יום שבת   22.12.2007

בית א' בית ב'
22.12

103 - 96

הגושרים - קרית שמונה

22.12

67 - 61

תל חי - צפון הגולן

 

 

דפנה - חופשית

21.12

61 - 67

ברעם - חולתה

21.12

55 - 69

דן - יסוד המעלה

 

 

עין קניה - חופשית

 

 

 

מחזור 3   -   יום שבת   29.12.2007

בית א' בית ב'
29.12

87 - 65

דפנה - תל חי

19.01

74 - 61

צפון הגולן - הגושרים

 

 

קרית שמונה - חופשית

30.12

28 - 97

עין קניה - ברעם

19.01

74 - 57

חולתה - דן

 

 

יסוד המעלה - חופשית

 

 

 

מחזור 4   -   יום שבת   05.01.2008

בית א' בית ב'

05.01

84 - 78

הגושרים - דפנה

05.01

79 - 76

קרית שמונה - צפון הגולן

 

 

תל חי - חופשית

04.01

80 - 49

דן - עין קניה

05.01

76 - 68

חולתה - יסוד המעלה

 

 

ברעם - חופשית

 

 

 

מחזור 5   -   יום שבת   12.01.2008

בית א' בית ב'

12.01

79 - 87

דפנה - קרית שמונה

12.01

79 - 76

תל חי - הגושרים

 

 

צפון הגולן - חופשית

11.01

77 - 47

ברעם - דן

11.01

61 - 84

עין קניה - יסוד המעלה

 

 

חולתה - חופשית

 

 

מחזור 6   -   יום שבת   26.01.2008

בית א' בית ב'

26.01

84 - 59

תל חי - קרית שמונה

26.01

84 - 72

דפנה - צפון הגולן

 

 

הגושרים - חופשית

25.01

49 - 67

עין קניה - חולתה

26.01

89 - 53

יסוד המעלה - ברעם

 

 

דן - חופשית

 

 

 

מחזור 7   -   יום שבת   02.02.2008
בית א' בית ב'

02.02

82 - 89

קרית שמונה - הגושרים

12.02

86 - 70

צפון הגולן - תל חי

 

 

דפנה - חופשית

02.02

48 - 55

יסוד המעלה - דן

09.02

75 - 61

חולתה - ברעם

 

 

עין קניה - חופשית

 

 

מחזור 8   -   יום שבת   09.02.2008
בית א' בית ב'

09.02

75 - 73

תל חי - דפנה

23.02

77 - 59

הגושרים - צפון הגולן

 

 

קרית שמונה - חופשית

טכני

20 - 0

ברעם - עין קניה

22.02

65 - 57

דן - חולתה

 

 

יסוד המעלה - חופשית

 

 

מחזור 9   -   יום שבת   16.02.2008
בית א' בית ב'

15.03

90 - 85

דפנה - הגושרים

22.03

56 - 78

צפון הגולן - קרית שמונה

 

 

תל חי - חופשית

08.02

45 - 69

עין קניה - דן

16.02

68 - 70

יסוד המעלה - חולתה

 

 

ברעם - חופשית

 

 

מחזור 10   -   יום שבת   08.03.2008
בית א' בית ב'

טכני

0 - 20

הגושרים - תל חי

16.02

78 - 80

קרית שמונה - דפנה

 

 

צפון הגולן - חופשית

07.03

60 - 35

דן - ברעם

טכני

20 - 0

יסוד המעלה - עין קניה

 

 

חולתה - חופשית

 

 

רבע גמר משחק 1   -   יום שבת   29.03.2008
בית א'

28.03

57 - 64

דן - דפנה

28.03

60 - 76

ברעם - תל חי

29.03 83 - 65 קרית שמונה - חולתה

29.03

93 - 76

הגושרים - יסוד המעלה

 

 

רבע גמר משחק 2   -   יום שבת   05.04.2008

05.04

56 - 71

דפנה - דן

05.04

77 - 96

תל חי - ברעם

05.04 94 - 77 חולתה - קרית שמונה

05.04

80 - 61

יסוד המעלה - הגושרים

 

 

חצי גמר   -   יום שבת   12.04.2008

12.04

71 - 64

דן - קרית שמונה

12.04

62 - 58

יסוד המעלה - ברעם

 

 

גמר   -   יום שבת   10.05.2008

10.05

58 - 56

דן - יסוד המעלה

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital