כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter

ליגה אזורית בכדורסל 2006/7 - תקנון

מאת: 
ינאי שחם
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
15.12.06
 
 1. גביע המועצה ישוחק ע"פ תקנון איגוד הכדורסל.
 2. הליגה תחולק לשני בתים בשני סיבובים- בית וחוץ, באמצע פגרה בת שלושה שבועות. בתום הליגה, לאחר שבוע, תעפלנה 4 הקבוצות שתסיימנה ראשונות מכל בית לשלב רבע הגמר לשני משחקים בשיטת ההצלבה- 1-4, 2-3. הקבוצות שיסיימו במקומות 1-2 יארחו את המשחק השני. ארבע הקבוצות שתנצחנה (במקרה של שוויון בניצחונות, ההכרעה ע"פ הפרש סלים) תעפלנה לשלב חצי הגמר למשחק אחד בלבד, שהמנצחות ישחקו במשחק הגמר. משחקי חצי הגמר והגמר יתקיימו באולם נטרלי.
 3. כרטיס שחקן - כל קבוצה תמציא כרטיס שחקן שבו השחקן יחתום על הצהרת משתתף וחתימה של מנהל הליגה ומנהל הקבוצה. לא ניתן לשחק ללא כרטיס שחקן (מצ"ב הצהרת משתתף).
 4. שחקן מליגה ארצית ומעלה לא יוכל ליטול חלק במשחקים.
 5. הליגה תתנהל בימי שישי או שבת. על כל קבוצה להודיע לפני תחילת הליגה על יום המשחק שלה ושעה למנהל הליגה שידאג לפרסם אותה לכל הקבוצות.
 6. באחריות הקבוצה המארחת טופס משחק, מזכירות ותשלום לשופט (ע"פ תעריפי איגוד הכדורסל).
 7. קבוצה שתשתף שחקן בניגוד לחוק תיענש בהפסד טכני.
 8. באחריות הקבוצה המנצחת להודיע למנהל הליגה על תוצאת המשחק תוך 48 שעות, אחרת היא תיענש בהפסד טכני.
 9. תלבושת - משחקי בית תלבושת בהירה. משחקי חוץ- כהה. קבוצה עם סט אחד תעדכן שבוע מראש את הקבוצה היריבה כדי לתאם צבעים שונים.
 10. שחקן שלא שיחק בסיבוב הראשון לא יהיה רשאי להשתתף בסיבוב השני ובמשחקי הפלייאוף. במקרים חריגים ניתן יהיה להגיש ערעור לועדת ערעורים המורכבת מחברי עמותת הספורט ומנהל הליגה.
 11. לא קיימת הגבלה יישובית בשיתוף שחקנים. קרי כל קבוצה יכולה לשתף כל שחקן שעומד בקריטריונים שלעיל ללא קשר למקום מגוריו.
 12. ביטול משחקים - ניתן לבטל עד משחק אחד כל סיבוב למעט מקרים חריגים. השלמת המשחקים בתיאום מנהל הליגה בפגרה בין הסיבובים או עד תחילת הפלייאוף.
 13. מקרים והתנהגויות חריגות יועמדו לועדת משמעת המורכבת ממנהל הליגה וחברי עמותת הספורט של מ.א הגליל העליון.

  תוספת לתקנון:

 14. על מנת להגיש ערעור תצטרך הקבוצה המערערת לשלם סכום של 200 ₪ שיוחזר במקרה והערעור מתקבל.
 15. כל מנהל קבוצה יחתום על טופס שבו הוא מתחייב לשתף רק שחקנים בעלי כרטיס שחקן (הצהרת משתתף) כדי למנוע תביעות עתידיות של שחקנים ללא כרטיס זה כלפי המועצה או מי מטעמה.
 16. קבוצה שתתפרק במהלך הסיבוב השני משחקיה בסיבוב זה לא ייחשבו כלל (משחקי הסיבוב הראשון כן ייחשבו). אם היא תתפרק במהלך הסיבוב הראשון, תוצאותיה יבוטלו לאלתר.
 17. ניתן יהיה לשתף שחקן אחד בלבד מהליגה הארצית בתנאי שהוא בוגר מחלקת הנוער של אחת הרשויות שנוטלות חלק בטורניר. מותר לרשום יותר מאחד אך רק אחד יוכל לשחק בכל משחק נתון.
 18. מעבר שחקנים מקבוצה לקבוצה מותר אך ורק בתוך הסיבוב הראשון ובאישור הקבוצה ממנה מבקשים להשתחרר.
 
 
 
בברכה ובהצלחה לכולכם
 
 
ניר יהלום
רכז הכדורסל מ.א. הגליל העליון

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital