זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים גליל עליון

כנאפה בקריה קריית שמונה
view counter
צ'יז פיצה - Cheese Pizza
view counter
Shay Dekel Store - סטודיו לעיצוב ותפירה בהתאמה אישית
view counter
הגר - קונדיטוריית בוטיק ביתית
view counter
כלים לרגע קריית שמונה - השכרת ומכירת כל כלי העבודה
view counter
מכבסת ורד - אנחנו מכבסים הכל!
view counter
פיורינה ספא מן הטבע - הגושרים מלון בטבע
view counter
סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter
דור אלון גז גליל עליון - אספקת פתרונות גז
view counter
וויקסר - פיתוח ובניית אתרים לעסקים, יזמים, עצמאים
view counter
רהיטי החושן
view counter
פיצה קמפינו
view counter
מגזין אופניים - האתר השיתופי המוביל לרוכבים
view counter
יין בעיר קריית שמונה - הקנייה הכי טובה בעיר
view counter
פיצה בכפר - שאר ישוב
view counter
המרכז לביטוח ספורטאים - יורם גרטי
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים של הגליל העליון - לוח משחקים 2015

ליגת הקיץ אלטשולר שחם בכדורסל לילדים בגליל בארגון מועדון האוהדים האריה השואג.
 

בית א':
רמת הגולן, בית הלל, שדה נחמיה, כפר-בלום
 
מחזור ראשון 17.7 רמת הגולן
09:00 רמת הגולן  נגד בית הלל (שופט נציג שדה נחמיה)
10:15 כפר-בלום נגד שדה נחמיה (שופט נציג רמת הגולן)
 
מחזור שני 24.7 בכפר-בלום
09:00 כפר-בלום נגד בית הלל (שופט נציג שדה נחמיה)
10:30רמת הגולן נגד שדה נחמיה (שופט נציג כפר-בלום)
 
מחזור שלישי 31.7 בכפר-בלום
09:00 שדה נחמיה נגד בית-הלל (שופט נציג רמה"ג)
11:00כפר-בלום נגד רמת הגולן (שופט נציג בית הלל)
 
 
בית ב':
עמיר, ברעם, כפר-גלעדי, יפתח
 
מחזור ראשון 17.7 בעמיר
09:00 עמיר נגד ברעם (שופט נציג יפתח)
10:15 כפר-גלעדי נגד יפתח (שופט נציג עמיר)
 
מחזור שני ה-24.7 בכפר-גלעדי:
9:00 יפתח נגד עמיר (שופט נציג כפר-גלעדי)
10:30 כפר-גלעדי נגד ברעם (שופט נציג עמיר)
 
מחזור שלישי ה-31.7 בברעם:
09:00 ברעם נגד יפתח (שופט נציג עמיר)
10:30 עמיר נגד כפר-גלעדי (שופט נציג ברעם)
 
 
פינל פור + קבוצת הברזל + טקס סיום, רחצה ותעודות יתקיימו ביום ה- 18.08.15 באולם ובבריכת השחיה בקיבוץ יפתח.




כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital