מחפשים אימון פונקציונאלי המשלב קרוספיט, TRX ואקסטרים? אימוני כושר אישיים וקבוצתיים במתחם מאובזר וחדשני. קרוספיט קריית שמונה
view counter
גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים, תוכים וארנבים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter

ליגה אזורית בכדורסל גליל עליון 2019 - לוח משחקים

מייסטר שיווק פירות - טרי עסיסי איכותי

 

דף הבית נותני חסות סגל השחקנים שיטת המשחקים
לוח משחקים טבלה תקנון דף קשר

שלב הבתים






מחזור 1
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - עמיר/שמיר חופשי - -
20.6 20:00 ברעם סאסא ברעם 41-68
22.6 20:00 ראש פינה עמיעד / ק. צבי ראש פינה 55-69
22.6 19:30 דפנה יסוד / חולתה דפנה 73-39
22.6 19:00 גדות שדה נחמיה חולתה 35-63
           
מחזור 2
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - יסוד / חולתה חופשי - -
29.6 17:00 עמיעד / ק. צבי עמיר / שמיר איילת השחר 20-0
29.6 20:00 ראש פינה גדות ראש פינה 60-77
29.6 20:30 סאסא שדה נחמיה סאסא 48-81
29.6 19:30 דפנה ברעם דפנה 45-55
           
מחזור 3
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - ברעם חופשי - -
5.7 16:00 יסוד / חולתה עמיעד / ק. צבי חולתה 55-59
6.7 20:30 שדה נחמיה דפנה עמיר 90-47
6.7 18:30 גדות סאסא חולתה 52-66
10.8 19:30 עמיר / שמיר ראש פינה עמיר 93-62
           
מחזור 4
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - שדה נחמיה חופשי - -
12.7 16:30 עמיר / שמיר יסוד / חולתה עמיר 68-65
13.7 16:00 עמיעד / ק. צבי ברעם כפר גלעדי 20-0
15.7 20:00 ראש פינה סאסא ראש פינה 35-82
20.7 19:30 דפנה גדות דפנה 54-73
           
מחזור 5
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - גדות חופשי - -
19.7 15:00 ברעם עמיר / שמיר ברעם 59-70
20.7 20:30 שדה נחמיה עמיעד / ק. צבי עמיר 65-59
20.7 19:00 יסוד / חולתה ראש פינה חולתה 73-54
3.8 20:00 סאסא דפנה סאסא 75-42
           
מחזור 6
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - סאסא חופשי - -
26.7 16:00 יסוד / חולתה ברעם חולתה 55-57
27.7 19:30 ראש פינה דפנה ראש פינה 65-53
23.8 13:30 עמיעד / ק. צבי גדות חולתה 61-55
23.8 15:00 עמיר / שמיר שדה נחמיה עמיר 52-83
           
מחזור 7
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - דפנה חופשי - -
3.8 18:00 ברעם ראש פינה ברעם 67-63
3.8 20:00 שדה נחמיה יסוד / חולתה עמיר 46-60
2.8 15:00 גדות עמיר / שמיר חולתה 0-20
1.8 21:00 סאסא עמיעד / ק. צבי סאסא 55-43
           
מחזור 8
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - ראש פינה חופשי - -
10.8 20:00 ברעם שדה נחמיה ברעם 37-72
10.8 17:00 עמיעד / ק. צבי דפנה מרום גולן 52-54
9.8 15:00 עמיר / שמיר סאסא עמיר 53-96
10.8 19:00 יסוד / חולתה גדות חולתה 42-67
           
מחזור 9
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - עמיעד / ק. צבי חופשי - -
17.8 19:00 דפנה עמיר / שמיר דפנה 56-77
17.8 20:30 שדה נחמיה ראש פינה עמיר 80-49
17.8 19:00 גדות ברעם חולתה 40-53
24.8 19:30 סאסא יסוד / חולתה סאסא 51-38

 

 

פלייאוף






רבע גמר ראשון
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
29.8 20:30 8 סאסא 1 ראש פינה סאסא 84-66
30.8 16:00 7 עמיעד / ק. צבי 2 יסוד / חולתה מרום גולן 20-0
29.8 21:15 6 עמיר / שמיר 3 דפנה עמיר 74-83
31.8 19:00 5 ברעם 4 גדות ברעם 57-67

 






רבע גמר שני (גומלין)
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
7.9 20:00 1 ראש פינה 8 סאסא ראש פינה 43-89
- - 2 יסוד / חולתה 7 עמיעד / ק. צבי חולתה 0-20
31.8 17:00 3 דפנה 6 עמיר / שמיר דפנה 54-73
7.9 19:00 4 גדות 5 ברעם חולתה 70-60

 






חצי גמר
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
14.9 19:00 ראש פינה ברעם פיס כפר בלום 56-81
14.9 21:00 יסוד/חולתה דפנה פיס כפר בלום 67-85





גמר
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
21.9 19:30 ראש פינה יסוד/חולתה פיס כפר בלום 62-80

 

*מיד בסיום משחק הגמר, יתקיים טקס חלוקת פרסים וגביעים לאלופה, סגניתה ונבחרי העונה (מאמן, חמישייה וקהל העונה).

מבצע מיוחד לשחקני הליגה האזורית:

50% הנחה על מגוון הטיפולים בקליניקה של אורי רובין - רפואה סינית משלימה בכפר בלום. לפרטים נוספים הקליקו כאן!

 

מייסטר שיווק פירות




כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital