זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
האיש שירגיש, יקפיץ וילהיב את הקהל שלכם. מי שידאג להרים את האירוע שלכם לגבהים חדשים. DJ אילון ישראל – תקליטן הבית של הצפון!
view counter
מגוון מבצעים והנחות במיוחד לגולשי וספורטאי גליל עולה. סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter
די ג'יי אילון ישראל
view counter
מועדון כושר ועיצוב הגוף בי אקטיב
view counter
מגזין אופניים - האתר השיתופי המוביל לרוכבים
view counter
LP מחשבים - לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
שווארמה יוסף אקספרס קריית שמונה
view counter
אכסניה ומתקני ספורט כפר בלום
view counter
מרכז שרות פיאט החולה - פחחות וצבע לכל סוגי הרכב
view counter
Shay Dekel Store - סטודיו לעיצוב ותפירה בהתאמה אישית
view counter
עולם ומלואו - מוצרים לצימרים ומוצרי צריכה לשוק המוסדי
view counter
לבמה - ציוד הגברה, תאורה וכלי נגינה
view counter
בר בשר - אטליז גורמה ומעדנייה בצומת הגומא
view counter
בייקרס אליפלט - המרכז הצפוני לרוכבי אופניים
view counter
Sweat Box קריית שמונה - אימון פונקציונאלי במתחם כושר חדשני בגליל העליון
view counter
OPENDOORS תפתח לך את הדלת להצלחה - פיתוח ובניית אתרים לעסקים, יזמים, עצמאים
view counter
פאבוס - פאב הבית של הצפון
view counter
Dr. Cell - מעבדה סלולרית לתיקון טלפונים סלולריים וסמארטפונים וחנות אביזרים
view counter

טורניר הטניס השנתי ה-4 ע"ש נמרוד שגב

מאת: 
מערכת גליל עולה
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
19.04.17

ביום שלישי ה-18/4/17 התקיים טורניר הטניס המסורתי בראש פינה לזכרו של ״נמרוד שגב״. בטורניר נטלו 55 משתתפים אשר מתאמנים בראש פינה ויסוד המעלה.

הרמה בטורניר הייתה מאוד גבוהה. כמו כן, הגיעו לשחק בטורניר שחקנים מהטובים בארץ לגילאי 16, כשהבולט ביניהם הוא הוד כהן אשר מתאמן בראש פינה וגם משתייך לסגל נבחרת ישראל. הוד ושותפו מרמת השרון אסף פרידלר זכו במקום הראשון בטורניר הזוגות.

ברכות לכל המשתתפים והזוכים. תודה ענקית לאיש יקר - מר חזי שגב על תרומתו ופועלו למען הספורט בראש פינה. תודה נוספת לאבי לוגסי, רכז הספורט היישובי, שעושה המון ומקדם את הטניס ביישוב ועוזר לרן כהן, מנהל ענף הטניס בראש פינה.

רשימת הזוכים בטורניר:

מיני טניס:
1. אריאל המאירי
2. יאיר בן הרוש
3. יואב לוי
4. דניאלה וולף
 
מתקדמים זוגות:
1. יונתן קנלר ואוהד חיון
2. יהלי אנטלר ואסתר סטרימבן
3. תמיר לוי ומיכאל בר
4. רועי אדרעי ואורי אביטן

תחרותי ג׳וניר:
1. עילאי אלחנתי ומעיין בהרל
2. ליזה רודישבסקי ובן שדה
3. עידו לין ושי אמיר
4. אורי אלפסי ורוני המאירי
 
זוגות ארצי:
1. הוד כהן ואסף פרידלר
2. מאי סלע ורון ליאמץ                    

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital